reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
O Boże to straszne[emoji45] ja też już czuje sie pewnie. Myślałam że ten niepewny czas już za nami a tu taka wiadomość:( a wiadomo co się stało? Wcześniej były jakieś komplikacje?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jezu straszne to a się zastanawialam wczoraj czemu mamaginekolog nic nie pisze ;:)(
Masakra. Aż mi się słabo zrobiło....
 
Mi też się zrobiło dziwnie i zaczęłam się martwić ale nie możemy dać się zwariować. Musimy wierzyć, że nasze dzieciątka są silne i będzie wszystko dobrze bo musi być!! Cieszmy się tym co jest, każdym następnym dniem a na pewno w październiku zaczniemy wstawiać tu zdjęcia małych stópek i rączek
 
Witam Was w ta piekną niedzielę :) Tak mi narobiłyscie ostatnio smaka na arbuza, że wczoraj chyba z kilogram zjadłam na raz!!! Nie mogłam przestać tak mi smakował ;) Wasze wyprawki są super :) ja zastanawiam się nad wózkiem firmy Kunert. Słyszałyscie jakieś opinie na temat tych wózków?
 
O Boże to straszne[emoji45] ja też już czuje sie pewnie. Myślałam że ten niepewny czas już za nami a tu taka wiadomość:( a wiadomo co się stało? Wcześniej były jakieś komplikacje?

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ona miała zakażenie wewnątrzmaciczne i sączyły jej się wody ale lekarze opanowali sytuację i było już ok..
 
Dobry pomysł i tak w nocy wstaje do łazienki to też mogłabym brać, że wcześniej na to nie wpadłam :D
Ja tez tak robie bo jak wstaje to umieram z glodu i tez nie dam rady czekac az minie 30min

Napisane na LG-K430 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie weszłam na insta mamy ginekolog i faktycznie taka tragedia :(... Teraz chyba każda z nas będzie dalej się bać o swoje maleństwo, a ja już myślałam że po długich prenatalnych juz nic złego się raczej nie przydarzy :(
 
Synek mamyginekolog zmarł, była gdzieś w 24 tc. Boże jakie to straszne! :( A ja też już czuję się tak pewnie...
Miałam pisać o wyprawce, ale przez tą informację boję się teraz, że to co kupiłam może się nie przydać :(

Baslan, mam to samo! Jak zobaczylam te zdjecia wyprawki tutaj to postanowilam, ze po 5 tez kupuje wszystko a tak to chyba wplace sobie kase na konto oszczednosciowe i wezme sie za to w sierpniu :(

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom

Dziewczyny! Przecież możemy tak myśleć! Jak myślicie, ilu kobietom w całym Kraju w każdej minucie dnia umierają nienarodzone dzieci? Myślicie, że kupno wyprawki ma z tym jakiś związek? Nie możemy myśleć, że nam też się nie uda, bo mamie ginekolog, czy jakiejś innej kobiecie się nie udało, bo w końcu wpędzimy się w depresje, a przecież nasze maluchy również odczuwają nasze emocje. Nigdy tego nie doświadczyłam i mogę sobie tylko próbować wyobrazić, jak ogromną tragedią dla każdego człowieka jest strata dziecka i podpisuję się obiema rękami pod wsparciem, jakie można dać tym kobietom i ojcom, ale to nie musi oznaczać, że ja sama mam przestać odczuwać radość z mojej ciąży. Przestać wybierać wózki i planować, czy też kupować różne akcesoria. Owszem każda z nas musi mieć gdzieś w tyle głowy świadomość, że w każdej chwili również nam może stać się coś niespodziewanego, coś czego nie chcemy i czego się boimy, ale myślenie tylko o tym nie przyniesie nam nic dobrego, bo finalnie zamiast wspaniałych wspomnień z tych 9 miesięcy będziemy miały wspomnienia strachu, obawy i lęku. A przecież nie o to chodzi. Musimy wierzyć, że nam się uda, wszystko się super skończy i w październiku, każda z nas zostanie mamą. Jedni wierzą w takiego Boga, inni w innego, jedni wierzą wyłącznie w medycynę i naukę, kolejni w los i każdej z nas zostaje modlenie się, zaklinanie rzeczywistości, czy co tam komu przynosi siłę i wiara w to, że będzie dobrze, dbanie o siebie i przekonanie nas nie spotka nic złego.
 
Dlatego trzeba badac wymaz z szyjki macicy. Taka tragedia. Bardzo jej wspolczuje.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dokładnie Anja dokładnie z minuty na minute sa poronienia , umierają dzieci i ciągle są tragedie .
Każdemu trzeba współczuc , ale każda powinna myśleć o sobie.
Ja mam koleżanki co pzy porodzie dziecko im umarło, nigdy nie ma człowiek pewności , ze wszystko bedzie dobrze .
Ale nie możemy sie martwić bo nasze dziecko to czuje.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 21t5d [emoji594]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry