reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
A gdzie jezdzicie nad morze z psem żeby mógł sobie legalnie poszaleć na plaży? Ja byłam kiedyś w Jarosławcu to tam była plaża dla psów ale to ode mnie daleko.
Ja też często słyszę z dwóch stron serduszko może to echo a może tak się ułoży że jest pośrodku... Nie wiem sama w sumie się nad tym nie zastanawiałam [emoji4]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Zawsze jeździmy do Kątów Rybackich. Tam przed sezonem nie ma prawie w ogóle ludzi, więc pies prawie w ogóle nie wychodzi z wody :) I w sumie tam mamy najbliżej :)
Nie mam tam plaży dla psów tylko taka normalna... Nie mam tam nigdzie zakazu, aby nie wprowadzać psów. Z resztą - ludzie to śmieciarze - petów pełno, puszek po piwach pełno, a ja po swoim psie kupki zawsze sprzątam. Właściciele psów dbają o czystość po swoim psie na plażach... a ludzie po dzieciach nie - mój pies już nieraz wykopał z piachu brudnego pampersa :mad:
 
reklama
Witam nowa mamusie.
Ja postanowiłam nigdzie nie wychodzić, znalazłam etui jakiego szukam na allegro, a takie ciężko gdziekolwiek dostać nie wiem dlaczego. Zamówiłam sobie. Tak więc chyba robię dzisiaj dziś piżamy :D w brzuszku coś się dzieje delikatnie więc chyba maleństwo ma się dobrze na szczęście ♡
chyba się prześpię troche

To razem piżamujemy :D ja też dziś się lenię na całego. Postawiłam pojemnik sałatki jarzynowej obok mnie i nie chce mi się zupełnie ruszyć z wyrka.. :)

Zawsze jeździmy do Kątów Rybackich. Tam przed sezonem nie ma prawie w ogóle ludzi, więc pies prawie w ogóle nie wychodzi z wody :) I w sumie tam mamy najbliżej :)
Nie mam tam plaży dla psów tylko taka normalna... Nie mam tam nigdzie zakazu, aby nie wprowadzać psów. Z resztą - ludzie to śmieciarze - petów pełno, puszek po piwach pełno, a ja po swoim psie kupki zawsze sprzątam. Właściciele psów dbają o czystość po swoim psie na plażach... a ludzie po dzieciach nie - mój pies już nieraz wykopał z piachu brudnego pampersa :mad:

Co do dbania ludzi o czystość na plażach to myślę, że nie ma zależności czy dziecko czy pies. Ludzie którzy sprzątają po swoich pupilach będą sprzątać i po dziecku oraz sobie, a Ci którzy nie sprzątają po dziecku myślę, że i po psie by nie sprzątali. Natomiast jak kiedyś zwróciłam koleżance z psem uwagę by w parku posprzątała po swoim psie to stwierdziła, że park jest od tego by pies mógł się spokojnie wypróżnić na trawnik a ona nie musiała tego sprzątać, a ludzie nie muszą dzieci wpuszczać na trawę. Co człowiek to inaczej. Natomiast jeśli ktoś sprząta po sobie czy swoim zwierzaczku to nie widzę żadnego problemu w korzystaniu z ogólnodostępnych plaż.
 
Tak mnie glowa dziewczyny cmi ze to jakas masakra. Chyba przez ten skwar na zewnatrz.
 
Witajcie dziewczyny!

U mnie żar leje się z nieba od rana, więc zaraz zmykam na dwór. Jutro mają u nas być burze i pogoda ma się zepsuć.

Miska nie stresuj sie, pojdziesz na wizyte to popros żeby gin pobral. Ja tez poprosze bo wole byc spokojna.


Natasza zazdroszcze morza. W tym roku z uwagi na ciaze nie jedziemy i tak nam smutno, jak by bylo blizej to bysmy sie wybrali ale mamy 700 km :( wiec to nie do pokonania dla mnie.
Tak wogole to po badaniu pojechalismy do Iwonicza Zdroju przeszlismy sie kawalek i jestem na 100% pewna ze sie teraz nie nadaje do turystyki. Tylko taras, lezak i swiety spokoj.




Hajmal ja mam w góry ok 700km i bardzo rzadko jeździmy... Wyprawą już jest wyjazd do mojej mamy w odwiedziny na Śląsk.... a w góry jeszcze od niej spory kawał...






Idź koniecznie do lekarza z tym kaszlem. Może to zapalenie płuc?? Nie czekaj aż samo przejdzie.





Ja pieprze! Co za ludzie? Współczuję takich teściów...
I popieram, jak teść się uchla przy Waszym dziecku to ogranicz z nimi kontakty i tyle... domyślam sie jak Twojemu mężowi musiało być przykro jak taka szopkę odstawili jego rodzice...
Do Niemczech też bym z nimi nie pojechała! Żeby patrzeć na zachlana twarz teścia i wiecznie nadeta teściowa? Albo na szczęśliwe, kochające sie małżeństwo na wakacjach, a po powrocie do domu znów to samo... nie cierpię takich ludzi! Nie cierpię! Szczerze współczuję weekendu.


Dziewczyny strasznie się martwię. Wczoraj w ogóle nie czułam ruchów. Dopiero wieczorem ze 3 lekkie musniecia. Dziś rano nic. Już były bardzo wyczuwalne. Widać bylo nawet na brzuchu, czuć pod ręką, a teraz nic. Nawet po śniadaniu jak się położyłam to nic nie czułam....




Ja małej w ogóle nie czuje jak leże. Może spróbuj innej pozycji? Ja czuję małą jak buszuje gdy jestem w pozycji półleżącej na fotelu z nogami położonymi na pufie. Jak leżę na płasko to nic nie czuję ruchów.




No to ja już po :) Pani doktor powiedziała, że dawno nie miała tak upartego dziecka :D cały czas buźką do dołu i nic się nie dało zobaczyć ani zbadać twarzy. Kazała mi się odwrócić na bok bo może wtedy by się obróciło ale gdzie tam. Za to stopy... piękne- tyle pozwoliło nam oglądać :D Jednak jak leżałam na boku do przez chwilę się ujawniło. Doktorka widziała, mąż też a ja nie ale muszę wierzyć więc mamy siusiaka :) Mały waży 358 gram więc idealnie jak na swój wiek :) Pozdrawiam trzymam kciuki za inne wizytujące dziś mamusie



Gratuluję synka :)

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty! :)

Idę wywiesić pranie i spadam na leżak :D Miłego dnia dziewczyny! :)
 
Hej ...
Ja wyszlam dopiero od lekarza.
U nas wszystko ok.
Sluchalismy tylko serduszko, badania dobre .
W kartotece mam juz napisane , że poród ma być zakończony cięciem więc jestem spokojna [emoji4]
Szyjka wysokoo , wiec wszystko dobrze.
Odpoczątku ciąży mam +5kg .


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Ostatnio synek superstylerow miał bezobjawowe zapalenie obu płuc. Chyba dziś wychodzą ze szpitala. Apetyt miał, gorączki nie miał, był pogodny tylko straszny kaszel go męczył. Nie podejrzewali nic poważnego, ale z racji tego, że to wcześniak, ma 5 miesięcy to pojechali z nim do szpitala i okazało się że ma obustronne zapalenie płuc. Może idź niech chociaż lekarz Cie poslucha przez ten stetoskop, czy jak się to nazywa ;-)






Trzymamy ;-)






Witaj wśród nas ;-)
Skąd jesteś? Ile masz lat? Który to tydzień? ;-)
No dobra, tak jak mówię, jak jutro nie przejdzie to pedze do lekarza...;)

Wiesz ciężko mi się przystosować do takich zachowań w ciąży... zwykle z gorączka do pracy chodziłam, do lekarza szłam jak już antybiotyk w zastrzykach mieć musiałam, a teraz... ciężko mi tak z wszystkim biegać, choć wiem, że odpowiadam za drugą osóbkę

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To prawie jest jak uzależnienie ;) Powiem szczerze, że tak się uśmiecham kiedy czuję, że ten maluszek się kręci w brzuszku, że mogłabym leżeć i czekać na te ruchy całymi dniami. Od zawsze wiedziałam, że będę chciała dzieciątko (wbrew temu co się wszystkim wydawało) natomiast bardzo chciałam by miało pewne rzeczy których ja nie doświadczyłam w dzieciństwie, stąd późna decyzja o macierzyństwie. Teraz cieszę się nim pełną piersią i jestem rozpieszczana przez męża.

Macie dziewczyny jakieś listy wyprawek zrobione? Ja swoją zrobiłam, wczoraj dostałam masę ciuszków od teściowej i tak się zastanawiam czy jeszcze kupować czy nie. Wydaje mi się, że sporo tego, ale z racji pierwszego dzieciątka nie wiem ile tak naprawdę szykować. Czy czegoś mi jeszcze nie brakuje do ubrania itd...
Ja sobie zrobiłam listę :) wczoraj zaznaczyłam co zamierzam kupić w czerwcu a co później, żeby wydatki rozplanowac :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zawsze jeździmy do Kątów Rybackich. Tam przed sezonem nie ma prawie w ogóle ludzi, więc pies prawie w ogóle nie wychodzi z wody :) I w sumie tam mamy najbliżej :)
Nie mam tam plaży dla psów tylko taka normalna... Nie mam tam nigdzie zakazu, aby nie wprowadzać psów. Z resztą - ludzie to śmieciarze - petów pełno, puszek po piwach pełno, a ja po swoim psie kupki zawsze sprzątam. Właściciele psów dbają o czystość po swoim psie na plażach... a ludzie po dzieciach nie - mój pies już nieraz wykopał z piachu brudnego pampersa :mad:
Ooo słyszałam o tym! Mój w tym rooku zabrał się za łowienie i naj najchętniej co weekend by jeździł na ryby [emoji14]
My do Rybołówki w Mikołowie ale ktoś nam właśnie Kąty polecał :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry