reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2017

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Co 2 tygodnie wizyta - 100zł koszt .
Ona układ pod ciebie co lubisz itp diete a przy tym tam waży i mierzy coś tam .
Ile wazysz?
Mi sie musi chcieć bo niestety po cc o ćwiczeniach moge pomyśleć troszkę później a sama sobie dobrej diety nie rozpisze [emoji4] a mam co zrzucać [emoji23] w grudniu zaczelam ćwiczyć to w styczniu zaszlam [emoji3]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
Ja wracając z Polski zabrałam sobie spodni które były dla mnie za małe z myślą ze to bd motywacja żeby schudnąć. A w piątek przed wyjazdem okazało się ze jestem w ciazy [emoji23][emoji23]

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam spodnie , ktore w 20tc z Leną chodzilam a teraz je do łydki założe to jest tragedia .


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Ja to mam już 8 kg na plusie. A najgorsze jest to że dopiero od niedawna mną ochotę na słodkie i teraz to pewnie będę w oczach rosnąć... :o życie. Ja po porodzie coś tam pocwicze, ale na pewno będę mieć w głowie że po roku zaczniemy się starać o drugie dziecko więc nie będę się mordować [emoji14]
 
Ja juz od poczatku 6 kg przytylam...
Wizyta dopiero 21...ciekawe ile bede wtedy warzyla...
Patrzylam wlasnie pieluchy na feddo i patrzylam na te pampersy newborn i mini za 99.99 zl...za prawie 200 szt...chyba zamowie
 
Hej dziewczyny. Ja juz po wizycie, z malenstwem wszystko dobrze:) Na 100% dziewczynka;)) Niestety szyjka znowu krotsza... Ma 1.57:( jutro jadę do lekarza na konsultację, Pani doktor podejmie decyzję co dalej... Boję się :((

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja juz po wizycie, z malenstwem wszystko dobrze:) Na 100% dziewczynka;)) Niestety szyjka znowu krotsza... Ma 1.57:( jutro jadę do lekarza na konsultację, Pani doktor podejmie decyzję co dalej... Boję się :((

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Jak oni oceniają, że szyjka jest krótsza? Ja miałam na początku badania ginekologiczne a teraz już z 3/4 wizyty tylko usg przez brzuch, to nawet nie wiem jak się ma szyjka :(
 
Jak oni oceniają, że szyjka jest krótsza? Ja miałam na początku badania ginekologiczne a teraz już z 3/4 wizyty tylko usg przez brzuch, to nawet nie wiem jak się ma szyjka :(

Mój lekarz mi mierzy z wizyty na wizytę i zapisuje dlugosc w karcie ciąży. Ale u mnie wyczulony jest bo poprzednia ciaze miałam że skracająca szyjka.
 
Jak oni oceniają, że szyjka jest krótsza? Ja miałam na początku badania ginekologiczne a teraz już z 3/4 wizyty tylko usg przez brzuch, to nawet nie wiem jak się ma szyjka :(
Ja miałam mierzona na 1 wizycie wtedy było ok. Później w 16 tygodniu bo miałam pobolewania brzucha... I od tej pory się skraca... W środę jak wychodziłam ze szpitala miałam 2.5 A dziś poprosiłam przy genetycznym żeby mi zmierzył nobibjest 1.57:( mierzą albo przez brzuch albo doppchwowo, ale przez brzuch nie wyjdzie dokładnie... A dopochwowo tak.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. Ja juz po wizycie, z malenstwem wszystko dobrze:) Na 100% dziewczynka;)) Niestety szyjka znowu krotsza... Ma 1.57:( jutro jadę do lekarza na konsultację, Pani doktor podejmie decyzję co dalej... Boję się :((

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom

Może pessar albo szew ci zaloza i będzie ok ! :) Głowa do góry. Wazne że wiesz że masz krótka szyjkę, i wiedzą że muszą działać.
 
reklama
Ja mialam raz mierzoną , a teraz co 3tyg ino paluchem sprawdza.

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenka 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 22t0d [emoji594]
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry