reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A my, ludzie pracujący i odprowadzający podatki finansujemy to całe 500+. Też jestem za tym, aby było to przyznawane osobom zatrudnionym. Tak jak napisałaś, nie ma teraz ludzi do pracy. Za jakiś czas stanie się to ogromnym problemem spolecznym.
Dokładnie tak jak mówisz. Pracujemy oboje z mężem. A że mąż zapieprza jak wół to przekraczamy "progi" i nic nam sie nie należy. Całe życie panstwo z nas zdziera.. Pamiętam okres szkoły jak za świadectwo z paskiem kolezanki dostawaly stypendium a ja nic, bo przeliczyli hektary rodziców i przekraczalam próg kilkukrotnie:p nie bylo i nie ma sprawiedliwości w naszym kraju!
 
reklama
Dokładnie tak jak mówisz. Pracujemy oboje z mężem. A że mąż zapieprza jak wół to przekraczamy "progi" i nic nam sie nie należy. Całe życie panstwo z nas zdziera.. Pamiętam okres szkoły jak za świadectwo z paskiem kolezanki dostawaly stypendium a ja nic, bo przeliczyli hektary rodziców i przekraczalam próg kilkukrotnie:p nie bylo i nie ma sprawiedliwości w naszym kraju!
Stypendium naukowe(czy jakis jego rodzaj) nie było uzależnione od dochodu,ale trzeba było osiągnąc pewien poziom i o ile pamietam było to wiecej niż wystarczało na pasek na świadectwie. Tak jest i teraz.
 
Czesc dziewczyny, pisze do Was ze szpitala. Niestety rano miałam krwawienia. Udało mi się dostać do mojej Pani doktor. Wszystko z dzieckiem w porządku, łożysko nie jest nisko. Nieś mam grupe krwi ARH- więc skierowanie do szpitala konieczne i podanie immunoglobuliny A przy okazji też progesteronu. Nienawidze szpitali ale myśl ze z maluchem wszystko dobrze mi to rekompensuje :)
Najwazniejsze ze z dzidziolem wszystko ok :) teraz troche odpoczynku i bedzie dobrze :) a lozysko najpewniej sie podniesie, na co i ja licze w moim przypadku [emoji5]
 
Gratulacje !!!!! W którym tyg jesteś ?;> ja idę teraz we wtorek do lekarza to będzie 15+3 mam nadzieje ze lekarz mi potwierdzi płeć z prenatalnych
15+2 [emoji4]
received_2052713191656340.jpeg
received_2052713228323003.jpeg
 

Załączniki

  • received_2052713191656340.jpeg
    received_2052713191656340.jpeg
    113,9 KB · Wyświetleń: 324
  • received_2052713228323003.jpeg
    received_2052713228323003.jpeg
    53,4 KB · Wyświetleń: 320
jestem już po zastrzyku z progesteronem ( jakoś koło południa mi dali)i już po immunoglobuline. Mam aż siniaka na poldupku więc leżę tylko na prawym :D dawno mi tak tylka nie pokluli :p ostatni raz chyba że dzieciaka :) mam nadzieję ze najpóźniej w sobotę wyjdę bo plamien póki co nie ma :)
 
reklama
Do góry