reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja będę mieć CC na Kopernika w Krakowie.

Wiem to temat odległy ale czy któraś z Was już wie czy będzie mieć poród naturalny czy CC ?

Albo pytanie do obecnych mam , który lepiej wspominają ... Mniej boli....

Ja się boje CC pod kątem znieczulenia żeby mnie nie uczylilo , szukałam przed ciążą kliniki żeby się przebadać na jakieś środki znieczulajace jestem uczulona ale nic nie znalazłam w Krakowie . Mówili że trzeba metodą prób i błędów przyjmować coś i obserwować organizm...
 
reklama
Tyle tu piszecie o tych chorobach itp ze az sie martwie...z niecierpliwością bede czekac na polowkowe. Dostalam od mojej ginki (tej co chodze na nfz), skierowanie na badania do przychodni gdzie maja ten certyfikat do badan prenatalnych [emoji4]
 
No jest w czym wybierać aż za dużo i jak tu wybrać 1 imię :eek::confused:;)
Nam się Miłosz spodobało. Na początku Filip miało być ale właśnie wysoko w rankingu popularności więc zrezygnowaliamy, potem Kajetan ale ktoś wypalił z Kajtek bez majtek :(:( i w końcu na tym Miłoszu stanęło póki co. Bruno też mi się podoba ale nie podoba mi się skrót Bronek...
 
Nam się Miłosz spodobało. Na początku Filip miało być ale właśnie wysoko w rankingu popularności więc zrezygnowaliamy, potem Kajetan ale ktoś wypalił z Kajtek bez majtek :(:( i w końcu na tym Miłoszu stanęło póki co. Bruno też mi się podoba ale nie podoba mi się skrót Bronek...
Bronek to od Bronisława [emoji3] Milosz bardzo ladnie, tez je biore pod uwage [emoji4]
 
reklama
Do góry