reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny odebrałam wyniki NIFTY. Wszystko jest w porządku!!!! Będziemy mieć dziewczynkę. Dziś jest najszczesliwszy dzień w moim życiu płakałam że szczęścia chyba z godzinę. W kolejnej ciąży pierwsze co zrobię to badania genetyczne zanim pójdę na prenatalne i nigdy już nie zrobią pappy.

Dopiero doszłam tyle stron wstecz. Wspaniała wiadomość!!! I jeszcze dziewczynka, cudownie :) Już się możesz odprężyć :)
 
Nie wiem czy to już możliwe bo lekarz mówił że będę musiała poczekać. Położyłam się na łóżku odłożyłam komputer i położyłam rękę na brzuchu i czułam takie smyranie w jednym miejscu jakby trzepotanie motylka tak z 4 razy i już nic myślę że to dzidzia albo zjedzone owoce fermentuja choć mam nadzieję że pierwsza wersja jest prawidłowa [emoji6]
 
Kobitki, mam dość. Koszmarna noc, ciągle bolą mnie plecy. Już siedzieć mi lepiej niż leżeć. Zastanawiałam się, czy karetki nie wezwać, ale ja jestem chyba masochistką. Idę czytać o rwie korzonkach i o materacach - w domu mam twardy (o tym w szpitalu wspominać nie będę, bo tam laski po jednej nocy jęczały, a ja spędziłam 14), może do takiego leżenia przez kilka miesięcy potrzebny jest miękki? Dzisiaj idę do ordynatora patologii ciąży, przynajmniej zobaczę jak Dzieć zniósł te przyjemności.

Aha, i okazało się, że muszę w tym tygodniu wyciągnąć z USC akt urodzenia syna, żeby go zapisać do szkoły. Więc ochoczo założyłam ten ePUAP, o którym od Was się dowiedziałam, składam wniosek i utknęłam na... opłacie skarbowej. Moje 2 banki nie obsługują urzędu w moim mieście, więc pozostaje mi przelew, ale muszę poczekać, aż pieniądze się zaksięgują. Dobrze, że tak rano wstałam, to przelew zaraz wyjdzie i trafi do tego durnego urzędu. Ale poraziła mnie ta cyfryzacja państwa. Jak wszystko z wierzchu wygląda cacy, a w szczegółach niedopracowane. Zastanawiam się, czy nie wejść na portal NFZ i nie sprawdzić, kto ile kasy za świadczenia za mnie ciągnie (ciekawe, ile państwo wydało na moje spa szpitalne). Tylko czy mnie to nie zdenerwuje?
Aspekt, a Ty masz ubezpieczenie w jakimś towarzystwie? Pytam...choć się na tym nie znam...ale za tyle czasu spędzonego w szpitalu, to ja bym dostała sporo pieniędzy z ubezpieczenia.
Księgowa złożyła papiery na podstawie wypisu ze szpitala i na drugi dzień miałam na koncie przelew. Jeszcze list pocztą dostałam z podziękowaniem za korzystanie z ich usług i polecali się na przyszłość [emoji23]
 
reklama
Dla mnie może być u księżnej Kate Filip , u nas stanęło na Jan , Franek , Antoś albo Zosia , Emilia ....

Mąż mówi do brzuszka Janek albo Zosia... Nie ma dla niego innej opcji... Ja się wacham myślę ciągle szukam na necie ... Już sama nie wiem jakie to imie :eek::szok:
U mnie też chyba będzie Zosia [emoji4]
 
Do góry