reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Witaj. Ja też liczę że październik to będzie nasz miesiąc. Ale zatestuje dopiero za 2 tygodnie. Więc muszę cierpliwie czekać. Mam też rocznego syna :) z pierwszego cyklu starań. Teraz chciałoby się córki ale o jeszcze jednym synku też marzę po cichu :)

Ja mam 2 synów i juz widze jak super sie dogaduja jak na swoj wiek, jak sie przytrafi trzecie to czy chlopak czy dziewczynka...wszystko jedno... czy chlopak..to cala meska zgraje bede miec w domu...ale babcie to by chcialy dziewczynke... :)
 
Jabluszkowa, kiedy test pozytywny wyszedl?
I jakie pierwsze objawy ciążowe mialas ?

U mnie testy wychodza 2 dni po spodziewanej miesiaczce...
Natomiast trzykrotnie mialam jeden charakterystyczny objaw na 1 dzien przed spodziewana miesiączka..utrzymujacy sie kilka dni.... stan podgoraczkowy... 37,2 st C wiedzialam że mam cieplejsza głowę.. bez sprawdzania termometrem
 
Jabluszkowa, kiedy test pozytywny wyszedl?
I jakie pierwsze objawy ciążowe mialas ?

U mnie testy wychodza 2 dni po spodziewanej miesiaczce...
Natomiast trzykrotnie mialam jeden charakterystyczny objaw na 1 dzien przed spodziewana miesiączka..utrzymujacy sie kilka dni.... stan podgoraczkowy... 37,2 st C wiedzialam że mam cieplejsza głowę.. bez sprawdzania termometrem
Mi na przykład test wyszedł pozytywny a raczej blada kreska dzień po terminie miesiączki. A pierwszym objawem oprócz większych piersi, (urosły o rozmiar ale myślałam, że po prostu przytyłam bo było to dwa tygodnie przed okresem), było to, że pierwszy raz w życiu miałam napięcie przedokresowe czy jak to nazwać. Po prostu byłam bardzo zła trzy dni z rzędu na zmianę z placzliwością. Więc jak widać czasem objawy mogą się nieźle ukrywać. Pozdrawiam i życzę owocnych starań [emoji173]️ [emoji256]

f2w3flw1cbdbspns.png
 
Mi test wyszedł w dzień spodziewanej @. Ale wtedy nie robiłam testu wcześniej. Ja miałam zgage i ból podbrzusza. Ciekawe czy tym razem będzie podobnie :) Mam nadzieję że ta druga ciążę przejdę lepiej. W poprzedniej bardzo dużo wymiotowalam. W ogóle mam nadzieję że w ogóle w tej ciąży będę:D
 
A jak myślicie kiedy najwcześniej można zrobić bete? A i słyszałam o takiej metodzie że można odczytać płeć dziecka z przyrostu bety ? Ktoś zna szczegóły? :)
 
Dziewczyny ja lipcówka 2014 i sierpniowka 2018, ale trzymam za Was wszystkie kciuki i wysyłam pozytywne ciążowe fluidy :* mi pozytyw wyszedł 6 dni przed terminem@ :) test poprzedzony objawami zagnieżdżania :*

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
Do góry