reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
U mnie dzisiejsze wyniki bardzo źle.
Wszystkie normy cholesterolu przekroczone na lipogramie. Jestem w szoku ważę 61kg przytylam 7kg , jem głównie owoce warzywa i wodę. Prawie nie jem miesa a wyniki jakbym codziennie jadla prosiaka z grilla.
Jutro ginekolog w poniedzialek internista, pewno coś zlecą dalej bo badania robiłam pod kątem miażdżycy /zakrzepicy. Pewnie stąd te cholerne żylaki. Niech to szlag!!!


Ja mam wysoki cholesterol ostatnio 255 gdzie norma 190. Robiłam też ten cholesterol dobry i zły ten Szczegolowy i też mam złe wyniki . ginekolog kazał się nie martwić tym teraz , ale zrobię badanie ponownie jak będę szła na glukozę w poniedziałek i jak będzie znowu wysoki to idę do internisty .

Tez jem głównie owoce soki jogyrty/ serki i mięso też jem ale 2-3 x max w tygodniu.
Nie jem tłusto właśnie też nie rozumiem tego . Aleeeee z żylakami też mam problem.... Może to się łączy ? Hmmm
 
U mnie dzisiejsze wyniki bardzo źle.
Wszystkie normy cholesterolu przekroczone na lipogramie. Jestem w szoku ważę 61kg przytylam 7kg , jem głównie owoce warzywa i wodę. Prawie nie jem miesa a wyniki jakbym codziennie jadla prosiaka z grilla.
Jutro ginekolog w poniedzialek internista, pewno coś zlecą dalej bo badania robiłam pod kątem miażdżycy /zakrzepicy. Pewnie stąd te cholerne żylaki. Niech to szlag!!!

A jaki/ ile masz ten cholesterol ?

Ja też już dużo przytyłam , +8,5 kg , start było 58,5 a jest już 67 !!! Nigdy tyle w zyciu nie ważyłam , max 58 całe życie :eek:
 
Ja nie wiem jak opisać ten ból... w pierwszej ciąży nie przypominam sobie abym coś takiego miała. Ból się zaczyna jak ruszam nogą aby dać krok i tak rozchodzi się na macice. Jest bardzo irytujący... teraz juz trochę rzadziej mnie łapie, ale jeszcze się zdaza. Czekam na wizytę do następnego piątku. Mam nadzieję że to nic złego.
Ja sie dzis przejade... moze mnie przyjmie ginka....
W pierwszej ciazy mniej bym sie martwila bo sie wszystko rozchodzi i rozciaga.... ...no i takiego duzego brzucha nie mam zeby sie tam cos naciagalo etc
 
Oczekujaca123
takie glupie gadanie lekarzy w tym szpitalu z gory zakladanie ze nieprzezyje.
Dali Frania w inkubator?? Daj znać co jest...
 
Aha czyli do szwu nie na testu wcześniej. Oki.

Ale do CC są testy jakieś na uczulenie ? Czy sam wywiad ? Wiesz może ? Albo ktoś wie jak to jest przy CC ?

Pytam o tą narkoze dlatego bo znam niestety takie 2 przypadki że kobieta po 30 min narkozy nie mogła się wybudzić przez dobrych kilka godzin... To tej pory nie wiadomo czy była uczulona czy za duża dawkę jej podali...
Do cc nie daja narkozy, chyba ze to nagly przypadek i ratuja zycie, wtedy tez zadnego testu nie robia.

Tez mam kolezanke ktora miala byc pod narkoza 45 minut, a byla 4h, jak przyznala to byl jej blad bo zla wage podala anestezjologowi i podali jej za duza dawke.
 
Do cc nie daja narkozy, chyba ze to nagly przypadek i ratuja zycie, wtedy tez zadnego testu nie robia.

Tez mam kolezanke ktora miala byc pod narkoza 45 minut, a byla 4h, jak przyznala to byl jej blad bo zla wage podala anestezjologowi i podali jej za duza dawke.

Nooo dokładnie mnie chodziło ze im testy uczulające na znieczulenie robili ;) nie na narkozę.

Narkozę miałam ja i testów nie miałam żadnych
 
reklama
Mi właśnie naczyniowiec kazał zrobić te wyniki, bo cholesterol odkłada się w żyłach i tworzy blaszki miazdzycowe które mogą powodować zakrzepy. No nic zobaczymy co powie, jeden i drugi to Ci napisze.

Ja mam wysoki cholesterol ostatnio 255 gdzie norma 190. Robiłam też ten cholesterol dobry i zły ten Szczegolowy i też mam złe wyniki . ginekolog kazał się nie martwić tym teraz , ale zrobię badanie ponownie jak będę szła na glukozę w poniedziałek i jak będzie znowu wysoki to idę do internisty .

Tez jem głównie owoce soki jogyrty/ serki i mięso też jem ale 2-3 x max w tygodniu.
Nie jem tłusto właśnie też nie rozumiem tego . Aleeeee z żylakami też mam problem.... Może to się łączy ? Hmmm
 
Do góry