reklama

Październikowe mamy 2018

Fajnie albo niefajnie :D Moze przescieradel nie maja ;( ja sie na bledach nauczylam, ze podklad podkladowi nie rowny, dosłownie [emoji14] mialam do szpitala piec tych duzych 120/60 chyba i były super, jeden dalam dziewczynie z lozka obok, bo nie miala wcale. Pozniej jak mi sie zuzyly to wyslalam meza zeby kupil mi takie same, no i kupil, 60/60cm ;( zadowolony przyszedl ze tak tanio mu sie udalo, bo ja mowilam ze beda prawie dwa razy drozsze. Jak wyjelam z paczki i probowalam sobie na lozko polozyc to juz mu sie humor zepsul i w sumie mnie tez, bo jezdzilo to po lozku i nie dawalo pewnosci czy jest pode mna czy nie :P
Ja użyłam aż jednego podkładu :D dawali w szpitalu, także dużo na mnie nie zużyli :D
 
reklama
Bedzie dobrze :)
po ciazy bedziemy sie tu nawzajem mobilizowac :) i zrzucac zbedne kg przy czekoladzie :)

P.s. mi kawa nie pomaga na n8eprzespane noce..tak wiec czekolada.must have mojej diety :) a apropo slyszalam kiedys jakies info o diecie czekoladowrj [emoji14] chyba nieswiadomie ja stosuję
Ty możesz bo już nas przekonalas ze problemu miec nie bedziesz mnie kiedyś szwagier powiedział o diecie lodowej że lody nie tucza i takie tam chętnie się na nią wybrałam jakie efekty ??? Tak jak myślicie do tej pory się z tego śmieje podobnie pewnie z tą czekoladą jeszcze pewnie z 3 tygodnie bym w toalecie nie była [emoji22].
 
Dostałam wyniki z wczorajszej glukozy! Na szczęscie wszytskie w normie(przynajmniej wg tabelek, które widziałam): 83-162-150.
Za to mocz średnio wyszedł, bo liczne bakterie i leukocyty(?!). Co to jakieś zapalenie?
A jestes pewna ze dobrze próbkę pobralas? Moze zanieczyszczona? Chociaz leukocytow nie powinno być wcale... Jesli dobrze kojarze to one z nadciśnieniem maja zwiazek :/
 
Dużego zapasu pieluszek też nie warto robić (chyba ze od razu większy rozmiar) bo szybko moga okazac sie za male :D ja pampersow rozm 1 uzylam az dwie paczki i to te najmniejsze [emoji14] Z 2 też szybko wyszliśmy i dopiero przy rozm 3 zatrzymaliśmy się na troszkę dłużej :)
Przesadzać z pieluchami nie będę bo w sumie teraz jak dziewczyny pisały uświadomiłam sobie,że nie wiem które będą odpowiednie dla Maluszka. Żeby nie uczulały ani nic. A dokupić zawsze można.
 
reklama
A ja poszłam do sklepu po rukole A kupiłam roszpunke [emoji15] i jeszcze trzymam to opakiwanie w ręce i czytam RUKOLA A w domu czytam ROSZPUNKA!! Ale często mam teraz takie zaćmienia.
Te mam bez przerwy takie zacmienia, a oprocz tego jezyk mi sie plącze i wymyslam glupie slowa. Przy pierwszym bylo dokładnie tak samo, wiec maz juz przyzwyczajony do mojego ciazowego slowotworstwa :D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry