reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Bry, u mnie @25.01 ale dzis mamy takie cos:)
1516472895-8461a0b3b4dd3e2d-aaaaaa.jpeg

Mam synka z grudnia 2016 i to byl nas 2. Cykl
Starań:) mam nadzieję, że wszystkie zalapiemy sie na pazdziernik i szczesliwie dobrniemy do konca:)

Termin na 6.10 wypada:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oooooo toż to zaszczyt!:) zatem oficjalnie się witam i uznaję, że na moim teście widać Maksia;) jak będzie inaczej to też jakoś się ogarnie;) ale celowałam w owu więc liczę na brata dla mojego Leośka:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
To trzymam kciuki za siusiaka ! :)) Ja akurat celowalam przed owu na dziewczynke. No ale najważniejsze dla mnie żeby się udało ! Ogólnie bardzo boli mnie podbrzusze nie wiem dlaczego. Ale to za szybko żeby mówić że to objaw ciąży. A testować będę dopiero na koniec miesiąca. To czekanie jest okropne !
 
Oj tak, ja dziś robilam test jak grzałam wode na mleko dla malucha, o 5:00 rano i wyszedl normalnie cień cienia:) taka bylam podekscytowana, ze zasnac nie moglam i lecialam rano do rossmanna po test z lepsza czułością:) trzymam kciuki zeby jak najwięcej nas się tu zaraz pojawiło:))


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Też mam synka z 2016 roku:) Super że tak wam się szybko udało. Teraz tylko dużo spokoju i zdrowia ! :) Jak przechodziłas poprzednia ciążę?
 
reklama
Ooo gdyby nie brzuch i kg na wadze to bym nie poznała,że jestem w ciąży:) nudno i spokojnie:)
No ewentualnie gazy byly nie do zniesienia;))
Poród też mega spoko, szybko łatwo i przyjemnie;) młody 4400g więc tylko po była lekka dewastacja;)

Czekam na Wasze testy, żebyśmy mogły inką opijać:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry