reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

U mnie zle wiesci, zaczelam krwawic rano, zywa czerowa krew ale niewiele, od razu na ip, leze na patologii, podali mi sterdy na rozwoj pluc powiedzieli zebym byla gotowa na cc w kazdym momencie ... trzymajcie kciuki zeby moj maluszek jeszcze posiedzial w brzuchu [emoji20]
Trzymaj sie kochana. Myslami jestesmy z Wami i slemy duzo dobrych fluidow. Odpoczywaj i oby jak najdluzej malenstwo dalo rade siedziec w brzuchu :*
 
reklama
Jak w gemini zrobić żeby mi nie przepadło to co chcę kupić mam dodane do koszyka ale nie chcę dzisiaj finalizować?
Jak dodam do ulubionych to jutro jak się zaloguję to będę miała?
 
Jak w gemini zrobić żeby mi nie przepadło to co chcę kupić mam dodane do koszyka ale nie chcę dzisiaj finalizować?
Jak dodam do ulubionych to jutro jak się zaloguję to będę miała?
Z tego co zauwazylam,to tak. Dodajesz do koszyka i realizujesz za kilka dni albo później.
Ja też na razie nie kupuje. Zamowie jak się przeprowafze,bo tak to tylko kolejna paczka do przewiezienia.
 
Ja mogę Ci polecić satyne bawelniana(albo bawelne satynowa) z lidla! Najlepsza pościel,jaką kiedykolwiek mialam(a mialam ich sporo). Pierze się genialnie,nie traci koloru i bardzo przyjemna w dotyku
Popieram. Satyna bawełniana to jest to co tygryski lubią najbardziej [emoji4] na zimę jeszcze lubię pościel flanelową bo latem pod nią za ciepło.
 
U mnie zle wiesci, zaczelam krwawic rano, zywa czerowa krew ale niewiele, od razu na ip, leze na patologii, podali mi sterdy na rozwoj pluc powiedzieli zebym byla gotowa na cc w kazdym momencie ... trzymajcie kciuki zeby moj maluszek jeszcze posiedzial w brzuchu [emoji20]
Ojej trzymajcie się tam jak najdłużej w dwupaku [emoji110] [emoji110] [emoji110] [emoji110]
 
reklama
Jak w gemini zrobić żeby mi nie przepadło to co chcę kupić mam dodane do koszyka ale nie chcę dzisiaj finalizować?
Jak dodam do ulubionych to jutro jak się zaloguję to będę miała?
Ja zapelniam koszyk juz od jakiegos czasu i zauwazylam, ze kiedys z liczby sztuk 1 zrobilo sie 0 i napisane, ze brak towaru, ale pozatym nic nie znika :) koszyk wciaz pelny :)
 
Do góry