reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ale tak..sukienka całkiem przyzwoita i zmieści mój wielki brzuch w 32 tc. Nie chciałam wydawać kasy na raz,ale nie mam kompletnie nic ciazowego elegancko-weselnego:)
Buty mam dokładnie takie jak ta modelka. Tylko na ramiona jeszcze coś muszę wymyśleć
Margonelka ja mam sukienkę taką elegancką ciążową na sprzedaż. Miałam na komunię syna. Tylko nie wiem jak Ty się zapatrujesz na takie klimaty? Jeśli zechcesz podam Ci link [emoji6]
 
reklama
Dziękuję..choć tak mi teraz glupio,że z tą kiecka wyskoczylam,jak tu inne ważniejsze sprawy są :(
Ale tak..sukienka całkiem przyzwoita i zmieści mój wielki brzuch w 32 tc. Nie chciałam wydawać kasy na raz,ale nie mam kompletnie nic ciazowego elegancko-weselnego:)
Buty mam dokładnie takie jak ta modelka. Tylko na ramiona jeszcze coś muszę wymyśleć
Ważne jest żeby zająć czymś myśli, bo teraz wiele z nas ogarnie panika (w tym mnie), że już wszystko się może zdarzyć [emoji6]

Ja mam termin 2 dni później niż miała Ranny.ptaszek, a na dodatek mam czasami cholernie silne skurcze, dziś musiałam spakować cały dobytek, bo się wyprowadzamy i bolą mnie plecy, a jutro jadę pociągiem do rodziców 6 godzin... Jak urodzę u rodziców, to pół biedy, bo mają bardzo dobry szpital, ale nie chcę zacząć rodzić w pociągu [emoji33]

A wracając do sukienki. Pomimo tego, że nie chciałam żadnej innej babki w bieli na swoim ślubie (i żadnej na szczęście nie było), to nie miałabym zupełnie nic przeciwko takiej sukience właśnie przez tą czarną koronkę.
 
Pora się oszczędzać. Ja też nic nie mam, w poniedziałek kupuje rzeczy z Gemini, wczoraj zrobiłam koszyk.
Najgorzej że strasznie się dzisiaj przemeczylam( teraz to czuję, koniec remontu i sprzatanie) tzn. Wszystko robiłam głównie na siedząco ale brzuch był jednak zgnieciony.do tego szybko coś jadłam, mały dzisiaj wyjątkowo ruchliwy. Nawet myślałam że może to ten dzień, że przekreca się głową w dół, bo przerzucal się z prawej na lewej.
Teraz się obudziłam bo zakrztusilam się swoimi wymiocinami, cała treść żołądkowa się zwróciła. Okropny ucisk na żołądek i przepone, zgaga. Wzięłam właśnie drugą tabletkę bo cały przełyk mnie pali.

Będę próbować usnac na pół siedząco ale nie wiem czy coś z tego będzie.
Jak rozboli mnie bardziej żołądek to pojadę na IP. :crazy:
 
Pora się oszczędzać. Ja też nic nie mam, w poniedziałek kupuje rzeczy z Gemini, wczoraj zrobiłam koszyk.
Najgorzej że strasznie się dzisiaj przemeczylam( teraz to czuję, koniec remontu i sprzatanie) tzn. Wszystko robiłam głównie na siedząco ale brzuch był jednak zgnieciony.do tego szybko coś jadłam, mały dzisiaj wyjątkowo ruchliwy. Nawet myślałam że może to ten dzień, że przekreca się głową w dół, bo przerzucal się z prawej na lewej.
Teraz się obudziłam bo zakrztusilam się swoimi wymiocinami, cała treść żołądkowa się zwróciła. Okropny ucisk na żołądek i przepone, zgaga. Wzięłam właśnie drugą tabletkę bo cały przełyk mnie pali.

Będę próbować usnac na pół siedząco ale nie wiem czy coś z tego będzie.
Jak rozboli mnie bardziej żołądek to pojadę na IP. :crazy:
O rany, to faktycznie twój żołądek musiał dziś dużo przecierpieć, no i ty też... Współczuję i życzę spokojnej nocy. A do sprzątania, to tylko mąż/niemąż lub pani do pomocy! U nas dziś na budowie sprzątała wynajęta pani. W końcu się przemogliśmy i zadzwoniliśmy (mam do niej namiar od koleżanki, a ciągle było mi głupio zadzwonić, bo jednak mam opory przed wypuszczeniem kogoś do mojego bajzelku).
 
U mnie zle wiesci, zaczelam krwawic rano, zywa czerowa krew ale niewiele, od razu na ip, leze na patologii, podali mi sterdy na rozwoj pluc powiedzieli zebym byla gotowa na cc w kazdym momencie ... trzymajcie kciuki zeby moj maluszek jeszcze posiedzial w brzuchu [emoji20]
Dobrze że podali sterydy...
trzymam mocno kciuki !
 
reklama
Do góry