reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Hej, ja już po wizycie. I trochę zawiedziona jestem, bo niewiele się dowiedziałam. Mogłam zrobić wcześniej betę, teraz żałuje ze nie poszłam-na jutro mnie wyslal i kazał zapisac się na usg ( trzeba osobno rezerwować)- mam w środę. Jestem w 5tyg i 5 dniu, zbadał mnie i powiedział żeby witaminy kupić i ze test się raczej nie myli, ale więcej będziemy wiedzieć po usg.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Osobno na usg? To w ogóle Ci nie zrobił?

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Zrobił mi tylko badanie ginekologiczne. Także niewiele się dowiedziałam. A Wy łykacie może wit.D3?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Zrobił mi tylko badanie ginekologiczne. Także niewiele się dowiedziałam. A Wy łykacie może wit.D3?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
A nie ma usg w gabinecie? Ja biorę De od września do kwietnia tak jak są zalecenia, a teraz biorę mama dha premium

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny[emoji4] ja też mam mdłości, nie przez cały czas, ale często... Próbowałam imbiru ale nie pomaga mi... Może któraś ma jakieś sposoby, które choć trochę zmniejszą mdłości?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny[emoji4] ja też mam mdłości, nie przez cały czas, ale często... Próbowałam imbiru ale nie pomaga mi... Może któraś ma jakieś sposoby, które choć trochę zmniejszą mdłości?

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi pomaga woda gazowana z cytryna. Ponoć też pomagaja prażone migdaly ale nie próbowałam.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bez sensu trochę. Iść na wizytę osobno do gina i osobno na usg. [emoji54]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
No bez sensu, zwlaszcza, że w Medicoverze w większości gabinetów są aparaty do usg, ale trzeba oddzielnie chodzić na usg, a potem dopiero na wizytę do gina prowadzącego. Już się do tego przyzwyczaiłam, ale na początku byłam zdziwiona.
 
reklama
Do góry