reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny A dla siebie jakieś witaminy po porodzie macie coś przetestowane. Włosy paznokcie podobna słaba. Bralyscie jakieś suplementy żeby przy karmieniu nie zaszkodzić?
 
Dlatego ja planuje wychodzić rano i wracać o 10.30 do domu. Moja lekarka mówiła żeby nie siedzieć na upale bo znacząco podnosi się temperatura ciała i może odkleic się łożysko.

Dobrze ze Ci przeszło, ja dwa razy zaslablam w 4 miesiącu, teraz już lepiej ale na upały zamierzam leżeć pod wiatrakiem.


Przeszło. Dużo wody wypiłam.
Letnia kąpiel. Teraz pije Lecha free a mały buszuje.
Wszystko w porządku ale to pierwszy i ostatni taki wypad sobie zrobiłam.
Choć starałam się jednak w cieniu być i nie wystawiać na słońce ale wiadomo, że w takie ciepło i tak temperatura robi swoje nawet w cieniu.
Tyle, że chłodek wiał, wiaterek i zimne lody były dwa razy :-D
I sushiiiii :-D pieczone ofkorss
 
Ja jak już wychodzę na słońce to w czapce żeby nie grzalo mi w głowę bo odrazu mi slabo. Uważaj na siebie..


Przeszło. Dużo wody wypiłam.
Letnia kąpiel. Teraz pije Lecha free a mały buszuje.
Wszystko w porządku ale to pierwszy i ostatni taki wypad sobie zrobiłam.
Choć starałam się jednak w cieniu być i nie wystawiać na słońce ale wiadomo, że w takie ciepło i tak temperatura robi swoje nawet w cieniu.
Tyle, że chłodek wiał, wiaterek i zimne lody były dwa razy :-D
I sushiiiii :-D pieczone ofkorss
 
reklama
Nic takiego nie napisałam :) może źle mnie zrozumiałas, napisałam tylko, że takie osoby tak na prawdę nie mogą mieć pewności co do tego jak by postapily :)

Luz, zakończmy pokojowo temat? ;)


Kurde.... nie widze co cytujesz...pewnie znowu Aga_2018

Ani nie widze poprzedniego..ani tego komentarza Aga_2018..

Na ostatnich 10 stronach jej nie widze postów..a pewnie jakieś są...Też tak ktoras ma ?

Edit. Juz igarnelan..temat
Kliknelam niechcacy " ignoruj uzytkownika"
 
Do góry