reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ktoras pisala o kompocie ze Świeżych jablek.. druga spróbowała i tez jej pomogło...

No i imbir..ale mi pomagal troche
 
reklama
Hej dziewczyny, ja już po wizycie. Byłam na NFZ, jak wcześniej pisałam, żeby dostać skierowanie na badania. Jestem zawiedziona moją lekarką, która zawsze była dla mnie okej. Nie powiedziałam jej, że chodzę prywatnie. Nie założyła karty, w ogóle nie skupiła się na maleństwie, tylko na torbieli. Na 8 tydzień powiedziała- wczesna ciąża!! Zastrzegła mi, że L4 mi nie da, mimo że jej powiedziałam, że w pracy dźwigam. A ona,że jak nic się nie dzieje to mam pracować i że mam sobie innego lekarza od zwolnień poszukać :/ po mojej prośbie zrobiła jeszcze usg przez brzuch i pokazała bijące serduszko. Moje maleństwo nie wygląda już jak kropka, ale mały człowieczek [emoji173]️ dostałam skierowanie od niej na część badań(po tekście- tak to jest jak się chodzi do pięciu lekarzy:/). Zapisałam się na następna wizytę w razie czego, ale już chyba tam nie wrócę, wolę zapłacić za badania niż wysłuchiwać takich tekstów:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, ja już po wizycie. Byłam na NFZ, jak wcześniej pisałam, żeby dostać skierowanie na badania. Jestem zawiedziona moją lekarką, która zawsze była dla mnie okej. Nie powiedziałam jej, że chodzę prywatnie. Nie założyła karty, w ogóle nie skupiła się na maleństwie, tylko na torbieli. Na 8 tydzień powiedziała- wczesna ciąża!! Zastrzegła mi, że L4 mi nie da, mimo że jej powiedziałam, że w pracy dźwigam. A ona,że jak nic się nie dzieje to mam pracować i że mam sobie innego lekarza od zwolnień poszukać :/ po mojej prośbie zrobiła jeszcze usg przez brzuch i pokazała bijące serduszko. Moje maleństwo nie wygląda już jak kropka, ale mały człowieczek [emoji173]️ dostałam skierowanie od niej na część badań(po tekście- tak to jest jak się chodzi do pięciu lekarzy:/). Zapisałam się na następna wizytę w razie czego, ale już chyba tam nie wrócę, wolę zapłacić za badania niż wysłuchiwać takich tekstów:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Skad tekst ze tak to jest jak sie chodzi do 5 lekarz... skoro jej nie mowilas ze chodzisz prywatnie...
Planuje isc tez na nfz..zeby skierowanie na badania dostac, sama sie zastanawiam jak to zrobic zeby dostac skierowanie na badania 4 konkretne, ktore prywatnie mi lekarz zalecił..... i czy mowic czy nie mowic ze chodze prywatnie...

Kurcze nigdy nie wiadomo na jakiego czlowieka sie trafi.... nie wiem co robic
 
Co to za głupie gadanie im
Więcej złych objawów tym lepiej dla ciazy ?! To znaczy ze jak ja nie
Mam prawie w ogóle objawów to złe dla mojej ciazy ? Co za bzdura. Każda ciąże przechodzi inaczej i organizm inaczej reaguje na hormony niektóre reagują mocniej a niektóre prawie w ogóle- po co tak uogólniać??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, ja już po wizycie. Byłam na NFZ, jak wcześniej pisałam, żeby dostać skierowanie na badania. Jestem zawiedziona moją lekarką, która zawsze była dla mnie okej. Nie powiedziałam jej, że chodzę prywatnie. Nie założyła karty, w ogóle nie skupiła się na maleństwie, tylko na torbieli. Na 8 tydzień powiedziała- wczesna ciąża!! Zastrzegła mi, że L4 mi nie da, mimo że jej powiedziałam, że w pracy dźwigam. A ona,że jak nic się nie dzieje to mam pracować i że mam sobie innego lekarza od zwolnień poszukać :/ po mojej prośbie zrobiła jeszcze usg przez brzuch i pokazała bijące serduszko. Moje maleństwo nie wygląda już jak kropka, ale mały człowieczek [emoji173]️ dostałam skierowanie od niej na część badań(po tekście- tak to jest jak się chodzi do pięciu lekarzy:/). Zapisałam się na następna wizytę w razie czego, ale już chyba tam nie wrócę, wolę zapłacić za badania niż wysłuchiwać takich tekstów:/


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
O masakra tak to chyba bywa z tym nfz nie chcą nic robić, dawać skierowań, badań. Zmień lekarza szkoda Twoich nerwów i czasu. [emoji6]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mniw lekarka zapytała wczoraj wprost, czy mogę zrobić morfologię i mocz na własną rękę, bo ona za każde skierowanie ma ściągane z wypłaty...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
No kuzwa ale nam badania sie naleza.. skladki odprowadzam..to czemu ja mam plscic za te badania...

Moze oni do wypłaty maja ekstra kase na te nasze badania.???
 
O masakra tak to chyba bywa z tym nfz nie chcą nic robić, dawać skierowań, badań. Zmień lekarza szkoda Twoich nerwów i czasu. [emoji6]

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom

Mam lekarza prywatnie 1 marca, u którego już mam kartę ciąży itd. Tam poszłam dla skierowania, ale już nie wrócę :)


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
 
Skad tekst ze tak to jest jak sie chodzi do 5 lekarz... skoro jej nie mowilas ze chodzisz prywatnie...
Planuje isc tez na nfz..zeby skierowanie na badania dostac, sama sie zastanawiam jak to zrobic zeby dostac skierowanie na badania 4 konkretne, ktore prywatnie mi lekarz zalecił..... i czy mowic czy nie mowic ze chodze prywatnie...

Kurcze nigdy nie wiadomo na jakiego czlowieka sie trafi.... nie wiem co robic

Lepiej chyba nie mówić, bo ci powie, dlaczego tamten lekarz nie wystawił, a ja mam płacić.


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
 
reklama
Zapidze sie do 2 czy trzech lekarzy na nfz... i zobacze... trzeba wyczuc ich chyba.. 2 powiem ze chodze prywatnie a u 1 poprowadze ciaze na nfz... ale spytam na samym poczatku czy po trochu..wszystkie badania mi zaleci

Sciemnie ze mam ciocie ginekolog w innym miescie daleko stąd... i te 4 badania mowila zeby zrobić.. bo jak cos wyjdzie nie tak to mozna reagować
 
Do góry