reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Co to za głupie gadanie im
Więcej złych objawów tym lepiej dla ciazy ?! To znaczy ze jak ja nie
Mam prawie w ogóle objawów to złe dla mojej ciazy ? Co za bzdura. Każda ciąże przechodzi inaczej i organizm inaczej reaguje na hormony niektóre reagują mocniej a niektóre prawie w ogóle- po co tak uogólniać??


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też od jakiś większych objawów jestem daleka. Wymiotowalam raz! Przed zrobieniem testu a po lampce wina. Tu wszystkie wypisują o mdlosciach, az sama zaczęłam sie zastanawiać co ze mną [emoji54]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lepiej chyba nie mówić, bo ci powie, dlaczego tamten lekarz nie wystawił, a ja mam płacić.


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne

Chyba jasne dlaczego... bo bym musiala placic, a naleza mi sie badania na nfz !!!
Kuzwa chyba od razu zapisze sobie nr telefonow do
Rzecznika praw pacjena
Rzecznika odpowiedzialnisci zawodowej
Nfz... i od raxu bede dzwonila ze skargami
 
Mniw lekarka zapytała wczoraj wprost, czy mogę zrobić morfologię i mocz na własną rękę, bo ona za każde skierowanie ma ściągane z wypłaty...

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka

Ręce opadają jak się słyszy to wszystko co się dzieje w służbie zdrowia. Wszystko jest Ok dopóki człowiek nie potrzebuje pomocy.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też od jakiś większych objawów jestem daleka. Wymiotowalam raz! Przed zrobieniem testu a po lampce wina. Tu wszystkie wypisują o mdlosciach, az sama zaczęłam sie zastanawiać co ze mną [emoji54]

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja uważam, że się trzeba cieszyć, że się nie ma np. mdłości i innych ciążowych dolegliwości. Znów wrócę do poprzedniej: poza brakiem @ nie miałam żadnych problemów. Ani razu mnie nie zemdliło. Tylko brzuch pobolewał :/ więc nie ma co się martwić, że się nie wymiotuje ;)
 
Ja zrobie tak... na dzien dobry spytam czy zleci mi w trakcie calej ciazy wszystkie zalecane badania zgodnie z tabela w rozporAdzeniu... jak nie szukam dalej..a skarge wysle... to jest niepojete.... sie nabuzowalam
 
Ja zrobie tak... na dzien dobry spytam czy zleci mi w trakcie calej ciazy wszystkie zalecane badania zgodnie z tabela w rozporAdzeniu... jak nie szukam dalej..a skarge wysle... to jest niepojete.... sie nabuzowalam

Na pocieszenie kupiłam sobie pierwszy raz dwie gazetki : Będę mama i M jak mama :D


gannyx8do96u2n59.png


01.03- wizyta
19.03- prenatalne
 
Ja będąc w ciąży z córka miałam syna 10 miesięcy - nic nie pamietam z tamtej ciąży, żadnych objawów, po za tym ze marzyłam o chwili spokoju, ale przy maluchu to było niemożliwe[emoji846]a teraz mam więcej czasu i mnóstwo objawów, hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. W poniedziałek na USG był 6t1d, niby wszystko w porządku choc serduszka jeszcze nie było (ciaza prawdopodobnie duzo młodsza). Ale nie tym się martwię. Wczoraj wieczorem zauważyłam lekko beżowy śluz, ale tylko na papierze. Dzisiaj od rana to samo. Na zmianę raz mega żółty a raz wlasnie beż. Mój lekarz przyjmuje tylko w poniedzialki, nie wiem czy to coś zagrażające. To moja pierwsza ciaza. Mam 24 lata.
Hej. Ja mialam dokładnie tak samo jak ty 3 czy 4 dni po badaniu. Na papierze kawa z mlekiem na zmiane z żółtym. Następnego ranka juz nie miałam. Trzymam kciuki aby i u Ciebie znikneło!
 
Do góry