reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja tak samo.. jak nigdy problemow ze snem nie mialam to dzisiaj masakra [emoji21] na zadnym boku sie nie położę bo mała od razu mnie szturcha
No ja za próbę położenia się na lewym boku dostałam taki wpier*ol od syna że grzecznie przeprosiłam i leże na wznak [emoji23]
 
reklama
Ja tak samo.. jak nigdy problemow ze snem nie mialam to dzisiaj masakra [emoji21] na zadnym boku sie nie położę bo mała od razu mnie szturcha
No ja za próbę położenia się na lewym boku dostałam taki wpier*ol od syna że grzecznie przeprosiłam i leże na wznak [emoji23]
Edit: niewiem czemu się 2 razy wkleiło
 
Ostatnia edycja:
Hejka;)

Ja ledwo żyje wczoraj dziś duszno mi okropnie i mega słaba jestem ... U mnie dziś dopiero kulminacją upału 34 c w cieniu :eek: - małopolska - 50 km od Krakowa na polnoc :)

Od środy kolejna fala upałów mówią :eek:


A ja we wtorek 31+4 tj mam ginekologa... Ciekawe co tam słychać u synka jak rośnie ;) :sorry2:

Zagadam o termin porodu w końcu jak oni to w szpitalu ustalają tzn termin cesarki czy od Om czy od USG liczą itp.sprawy .

Pozdrawiam ;)
 

Załączniki

  • IMG_20180804_135149.jpg
    IMG_20180804_135149.jpg
    3 MB · Wyświetleń: 93
Ja mam na granicy wielowodzia, więc lekarz mówił, że jak ze mnie chlusnie, to jakbym z garnka wylała [emoji14] tak normalnie jak pęknie pęcherz plodowy to też dość konkretnie leci. Mi przebijali w szpitalu i pamiętam, że dużo tego było ;)
Muszę się dowiedzieć na wizycie jak z tą moją wodą bo jakoś nigdy nic o niej nie wspomina. Tłumaczę sobie że jak nie wspomina to jest w normie [emoji2]
 
Moja chyba wykończyły upały bo o ile
Jeszcze dwa dni temu szalała jak na dyskotece to od wczoraj ledwo co, tylko od czasu do czasu delikatne ruchy.

U mnie tak od tygodnia conajmniej , delikatne ruchy i to tylko rano południe i najwięcej wieczorem po 22 się rusza . Nie mam regularnych ruchów żeby w każdej godzinie cos czuć.. widocznie synek spokojny a tu już 30+1 dzis
 
U mnie tak od tygodnia conajmniej , delikatne ruchy i to tylko rano południe i najwięcej wieczorem po 22 się rusza . Nie mam regularnych ruchów żeby w każdej godzinie cos czuć.. widocznie synek spokojny a tu już 30+1 dzis

U mnie to wyglada tak ze np szaleje przez 3 dni ze dosłownie się zastanawiam czy to dziecko kiedyś śpi, wypina się tak ze mam wrażenie ze zaraz skóra mi pęknie a potem kolejne 3 dni - delikatne sporadyczne ruchy raczej bez kopniaków tylko po prostu takie subtelne gramolenie się małej w brzuchu .....
 
reklama
Moja chyba wykończyły upały bo o ile
Jeszcze dwa dni temu szalała jak na dyskotece to od wczoraj ledwo co, tylko od czasu do czasu delikatne ruchy.
Mój też miał kilka takich spokojnych dni ale od wczoraj nadrabia zaległości w kopaniu matki. Uparł się na lewym boku i obkładka chyba jajnik, czasem to aż podskocze [emoji4]
 
Do góry