reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Witam :)

Jakieś wizyty dziś ? Ja dopiero w środę mam ....

Jak tam brzuszki się mają i waga ? :-D

U mnie +15 kg... 32+0 dziś <3 ;) Poszło w brzuszek , uda , pupę... Pod Biustem to tylko obwód mi się okropnie powiększył z 75 na 90 :eek: a sam biust ... No cóż, może o 1 rozmiar do góry tylko , ani mleka ani siary nie mam jeszcze suchutko...


Ja dziś o 18 wizytuje :D:D:D już sie doczekać nie mogę :D:D:D
Ja to się za każdym razem boję ważenia, najmniej przyjemna czynność na wizycie :p
 
reklama
Witam :)

Jakieś wizyty dziś ? Ja dopiero w środę mam ....

Jak tam brzuszki się mają i waga ? :-D

U mnie +15 kg... 32+0 dziś <3 ;) Poszło w brzuszek , uda , pupę... Pod Biustem to tylko obwód mi się okropnie powiększył z 75 na 90 :eek: a sam biust ... No cóż, może o 1 rozmiar do góry tylko , ani mleka ani siary nie mam jeszcze suchutko...

Wow ale się błyszczy , chyba dobrze nabalsamowany!

U mnie 31+6 10 kg więcej na liczniku. Powodzie w piersiach mam od połowy ciąży mniej więcej. Teraz się ciut uspokoiło. H. wazy już 1898 g i pięknie rośnie wiec brzuch jak piłka [emoji23]
 
Jeszcze się lato nie skończyło a ja dziś kupiłam kombinezon na zimę
biggrin.gif
Ale nie mogłam się powstrzymać
biggrin.gif
biggrin.gif
biggrin.gif

Śliczny ! Gdzie kupiłaś ?
 
Wow ale się błyszczy , chyba dobrze nabalsamowany!

U mnie 31+6 10 kg więcej na liczniku. Powodzie w piersiach mam od połowy ciąży mniej więcej. Teraz się ciut uspokoiło. H. wazy już 1898 g i pięknie rośnie wiec brzuch jak piłka [emoji23]

Hahaha nie nie balsam , lampę w telefonie do zdjęcia tak ustawiłam na brzuszek :)
 
Hejka :)

Ktoś w temacie ? Jak to jest ? 2 dni za urodzenie dziecka ma ojciec przyznane na podstawie aktu urodzenia ?

A te 2 dni opieki na dziecko do 14 roku życia to jest rozumiem dopiero w następnym roku życia a nie od urodzenia ? Czy jak ?

Zastanawiałam się z mężem jak to ogarnąć technicznie , np. od kiedy ma brać urlop w pracy . Myślimy żeby od dnia przed CC z 2-3 dni ( mam się stawić dzień przed CC na jakieś badania i rozmowa z anestezjolog ) .

Bo po CC to bede chciała żeby dostał L4 na opiekę na mnie po CC... Teraz chodzę jak słoń wszystko boli a co dopiero będzie po CC już to widzę że będę jak dziecko wojny się czuć...
 
reklama
Hejka :)

Ktoś w temacie ? Jak to jest ? 2 dni za urodzenie dziecka ma ojciec przyznane na podstawie aktu urodzenia ?

A te 2 dni opieki na dziecko do 14 roku życia to jest rozumiem dopiero w następnym roku życia a nie od urodzenia ? Czy jak ?

Zastanawiałam się z mężem jak to ogarnąć technicznie , np. od kiedy ma brać urlop w pracy . Myślimy żeby od dnia przed CC z 2-3 dni ( mam się stawić dzień przed CC na jakieś badania i rozmowa z anestezjolog ) .

Bo po CC to bede chciała żeby dostał L4 na opiekę na mnie po CC... Teraz chodzę jak słoń wszystko boli a co dopiero będzie po CC już to widzę że będę jak dziecko wojny się czuć...

Nie wiem o jakie 2dni chodzi, chyba o urlop okolicznościowy?
Tacie przysługuje urlop tacierzynski, do ukończenia 2roku zycia przez dziecko, jest to 14 dni (10 roboczych plus 4 weekendowe) wydawany na wniosek ojca. Zakład pracy nie ma prawa odmówić.
Mąż moze też wziąć opiekę na Ciebie.

U nas mąż na pewno weźmie zaległy urlop na synka plus 5dni urlopu okolicznościowego (nagrodowe), a na córeczkę wg potrzeb.
 
Do góry