reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Do nowych mam jestesmy rownolegle na fb, ktora chce dolaczyc to link docprofilu do mnie na priv
I jest lista mam do ktorej mozecie sie dopisac zaraz obok tego naszego wątku

Jakby sie komus chcialo to wszystko do kupy zebrac i jakos chronologicznie ułożyć.. to mege edytowac swoj pierwszy post... i wkleic jako pierwszy post....
" liste mam pazdziernikowych"

SUPER ZE JEST NAS CORAZ WIECEJ :)
 
reklama
Hej. Czytam Was odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży. Teraz dopiero odwazylam się napisać. Obecnie jestem w 7t1d ciąży. Termin porodu mam na 17 października [emoji5]. Na ostatniej wizycie zobaczyłam serduszko[emoji7]. Jestem mamą 2,5 letniego chłopca. Bardzo czekałam na tą ciążę. Z jednej strony bardzo się cieszę A z drugiej boję aby wszystko z nią było dobrze. To tak krótko o mnie :). Mam nadzieję że mogę dołączyć [emoji5]. Pozdrawiam [emoji5].

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam 7tc i 2 dni a tp na 12 października.. czyzby az taka roznica byla
Cykle mam 27dniowe...
 
Ja mam 7tc i 2 dni a tp na 12 października.. czyzby az taka roznica byla
Cykle mam 27dniowe...
Dziwne. Mnie lekarz powiedział że tak wychodzi z usg. To wszystko jednak zawsze może się zmienić. Też byłam zaskoczona bo wyliczylam sobie termin na 14 października. U mnie z cyklami różnie raz 28 dniowe a raz 31.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziwne. Mnie lekarz powiedział że tak wychodzi z usg. To wszystko jednak zawsze może się zmienić. Też byłam zaskoczona bo wyliczylam sobie termin na 14 października. U mnie z cyklami różnie raz 28 dniowe a raz 31.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom

Jest okey...po prostu owulacja sie spoznila 4 dni i ciaza mlodsza..wg usg bardziej wiarygodne
 
Hej dziewczyny a się w miarę Ok czuje tylko muszę jesc co kilka godzin bo jak nie zjem to mnie mdli. W czwartek wizyta nie mogę się już doczekać boje się tylko ze serduszka nie będzie.[emoji853]


 
Hej dziewczyny a się w miarę Ok czuje tylko muszę jesc co kilka godzin bo jak nie zjem to mnie mdli. W czwartek wizyta nie mogę się już doczekać boje się tylko ze serduszka nie będzie.[emoji853]


Ja mam tak samo. Będzie [emoji173], będzie dobrze.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry