reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja miałam mdłości w tamtym tygodniu. Ledwo żyłam. Praktycznie mało co jadłam bo od razu biegalam w stronę wc. Od wczoraj podjadam migdały i pomogły mi jest dużo lepiej :). Za to dziś boli mnie brzuch jak na @ czyli macica znów się rozciąga. Powoli zaczyna też już coś widać po mnie. Jestem zdziwiona że tak szybko.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom

Przy takich objawach co masz to ja nie mam watpliwosci ze serce bije jak dzwon. !! Ty sie zle czujesz bo masz takiego pasozytka w środku..ktory obciaza Twoj organizm... wszystko jest okey.. ja sie czuje dokladnie tak jak opisalas... siedze ..trzymam reke na buzi zeby nie zwymiotowac... czuje ze mam wszystko w gardle doslownie w gardle... malo tego... najchetniej bym w ogole nie jadla... juz nie wiem co moge jesc zeby mnie nie zemdlilo :(
A jak nie jadlam kilka godzin to odlot w lazience zrobilam.. tak spadl mi cukier...
Wiec sie zmuszam... kiedy to minie.... jest szansa ze przed 12 tc ?
Ktora to ciaza u Ciebie
 
reklama
Tak, bo on gina nic ciekawego nie dostalam. Chyba ze polecasz cos innego, bo jeszcze nie zamowilam.[emoji4]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Polecam jak najbardziej. Mam go już w domu. Naprawdę warty kupienia i cieszę się że go mam[emoji5]. Pierwsze zdjęcie z usg już włożyłam [emoji5].

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)

To i ja się przywitam :)

Zaczęłam właśnie 7 tydzień .
Usg mam 7 marca i czekam z niecierpliwością :)

To jest moja trzecia ciąża , pierwsza poroniłam [emoji22] a z drugiej mam synka który właśnie skończył rok.
Mam nadzieje ,że będzie wszystko Ok i się zastanawiam czy to będzie chłopiec czy dziewczynka ;)
Mdli mnie trochę i czuje zmęczenie i senność ale tak to całkiem niezle póki co.

Ale Was tu dużo [emoji16]
Pozdrawiam :)




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja miałam mdłości w tamtym tygodniu. Ledwo żyłam. Praktycznie mało co jadłam bo od razu biegalam w stronę wc. Od wczoraj podjadam migdały i pomogły mi jest dużo lepiej :). Za to dziś boli mnie brzuch jak na @ czyli macica znów się rozciąga. Powoli zaczyna też już coś widać po mnie. Jestem zdziwiona że tak szybko.

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
Po mnie też już widać (o dziwo! bo jestem bardzo szczupła), na wieczór zawsze wywala mi bębenek jakby brzuch mi spuchł. Moja macica też wariuje i też mam problem z ułożeniem się, póki pójdę spać to chyba już wszyscy śpią :D Cieszę się, że apetyt mi dopisuje mimo mdłości. Jedyne co..to za bardzo nie ciągnie mnie do słodyczy. Za to mam szał na zupy i codziennie gotuje sobie inną :)
 
Kurczę A ja jeszcze nie mam mdłości. Może to dobrze ? Piersi mnie bolą i mam biały śluz jak krem. Czasami mnie ćmi głowa Ale mdłości jeszcze nie zanotowałam
 
Przy takich objawach co masz to ja nie mam watpliwosci ze serce bije jak dzwon. !! Ty sie zle czujesz bo masz takiego pasozytka w środku..ktory obciaza Twoj organizm... wszystko jest okey.. ja sie czuje dokladnie tak jak opisalas... siedze ..trzymam reke na buzi zeby nie zwymiotowac... czuje ze mam wszystko w gardle doslownie w gardle... malo tego... najchetniej bym w ogole nie jadla... juz nie wiem co moge jesc zeby mnie nie zemdlilo :(
A jak nie jadlam kilka godzin to odlot w lazience zrobilam.. tak spadl mi cukier...
Wiec sie zmuszam... kiedy to minie.... jest szansa ze przed 12 tc ?
Ktora to ciaza u Ciebie
To moja 3 ciąża. Mam synka i aniołka. Najlepsze jest to,że w tamtych ciazach nie miałam takich dolegliwości. Chciałam narazie nie mówi szwagierce i bratu ale w sobotę byłam na urodzinach z ich udziałem. Od razu się wydało [emoji14] bo wygladalam fatalnie. A u Ciebie która to ciąża :)?

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kurczę A ja jeszcze nie mam mdłości. Może to dobrze ? Piersi mnie bolą i mam biały śluz jak krem. Czasami mnie ćmi głowa Ale mdłości jeszcze nie zanotowałam
A ktory tc??

Ja czulam sie swietnie do 6 tc i 5 dni....apetyt mialam na wszysyko....a.potem omdlenie..mdlosci koszmarne. Sennoosc.byla ciagle
 
Do góry