reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Na ile czesci i w jakiej dlugosci moze byc podzielony rodzicielski? Czy moge wziac niepelny rodzicielski do czerwca 2019, potem wypoczynkowy zalegly i bieżący na lipiec-sierpien, a we wrzesniu znowu przejsc na rodzicielski?
 
reklama
Na ile czesci i w jakiej dlugosci moze byc podzielony rodzicielski? Czy moge wziac niepelny rodzicielski do czerwca 2019, potem wypoczynkowy zalegly i bieżący na lipiec-sierpien, a we wrzesniu znowu przejsc na rodzicielski?

Polecam mama prawnik Katarzyna Lodygowska,.można zadac zadać pytanie na FB na pewno odpowie
 
Słuchajcie, jak złapać dziewczynce siuśki na posiew? Teoretycznie nie wolno do woreczka, mam łapać do pojemnika. I pewnie ściankami nie mogę dotykać skóry? Na leżąco to do kitu chyba, strumień leci wyłącznie po skórze.
 
Słuchajcie, jak złapać dziewczynce siuśki na posiew? Teoretycznie nie wolno do woreczka, mam łapać do pojemnika. I pewnie ściankami nie mogę dotykać skóry? Na leżąco to do kitu chyba, strumień leci wyłącznie po skórze.
Ale sa przeciez te specjalne woreczki do lapania moczu dostępne w aptece. Przykleja sie je do.krocza i zaklada pieluszke.
 
Słuchajcie, jak złapać dziewczynce siuśki na posiew? Teoretycznie nie wolno do woreczka, mam łapać do pojemnika. I pewnie ściankami nie mogę dotykać skóry? Na leżąco to do kitu chyba, strumień leci wyłącznie po skórze.


My łapaliśmy po zmarnowaniu chyba wszystkich worków (albo wyciekło tyłem, albo bokiem, alboasie worek oderwal itd) starym babcinym sposobem.

Psikasz oscaniseptem, aby odkazić i kładziesz dziecko gola pupcia na ciepły talerz.( nie za gorący aby nie oparzyc maluszka) i nie ma opcji, żeby się nie zesusialo, zwłaszcza po karmieniu idzie szybko
Siusie zlewasz do pojemniczka na mocz.

I to tyle.
 
Na jedynki też? Bo na te najmniejsze najrzadziej jest promicja.
Chyba tak. Sprawdz w gazetce na stronie, ja teraz nie dam rady zerknac ze smartfona. U mnie staly 2 paki w kartonach za linia kas, ale pewnie to zalezy od wielkosci sklepu.

Koncze wlasnie paczke dwojek, calkiem dobrze dziecko mi reaguje na nie, ale wyrasta. Teraz kupilam juz 3. Ciekawe,czy też beda OK...
 
reklama
Chyba tak. Sprawdz w gazetce na stronie, ja teraz nie dam rady zerknac ze smartfona. U mnie staly 2 paki w kartonach za linia kas, ale pewnie to zalezy od wielkosci sklepu.

Koncze wlasnie paczke dwojek, calkiem dobrze dziecko mi reaguje na nie, ale wyrasta. Teraz kupilam juz 3. Ciekawe,czy też beda OK...
Jedynki też na promocji po 7,99 i Lovela płyn i proszek po 13,99. Trza chłopa wysłać na zakupy :D
 
Do góry