reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny co u was? Nie udzielałam się od czerwca bo posypało się zdrowie a i Stasiowi czas w 100% chciałam poświecić. Widzę ze z prywatnego zostałam usunięta ale rozumiem, w końcu Tam piszecie o prywatnych sprawach.
ja właśnie czekam na wizytę u dr we wtorek która potwierdzi poronienie. Od czerwca bylam na lejach które pomogą mizajść w ciąże bo dluuugo się staraliśmy i nic. No i teraz niby 9 tydzień ale kilka dni temu nie było serca wiec pewnie się nie pojawi 😭
 
Hej dziewczyny co u was? Nie udzielałam się od czerwca bo posypało się zdrowie a i Stasiowi czas w 100% chciałam poświecić. Widzę ze z prywatnego zostałam usunięta ale rozumiem, w końcu Tam piszecie o prywatnych sprawach.
ja właśnie czekam na wizytę u dr we wtorek która potwierdzi poronienie. Od czerwca bylam na lejach które pomogą mizajść w ciąże bo dluuugo się staraliśmy i nic. No i teraz niby 9 tydzień ale kilka dni temu nie było serca wiec pewnie się nie pojawi [emoji24]
Hej, wywolywalasmy Cie na prywatnym kilka razy. Martwiłam się, że u Twojego męża w pracy był horror, ale widzę że u Was słabo pod innym względem, przykro mi. Wydaje mi się, że Cie nikt nie usuwał, raczej jakiś blad. Był czas, że aplikacja telefoniczna źle działała, ja musiałam ją odinstalować i zainstalować ponownie. Może spróbuj tego albo przez kompa. Spytam modek, żeby sprawdziły, czy jesteś w grupie. Trzymaj się!
 
Hej dziewczyny co u was? Nie udzielałam się od czerwca bo posypało się zdrowie a i Stasiowi czas w 100% chciałam poświecić. Widzę ze z prywatnego zostałam usunięta ale rozumiem, w końcu Tam piszecie o prywatnych sprawach.
ja właśnie czekam na wizytę u dr we wtorek która potwierdzi poronienie. Od czerwca bylam na lejach które pomogą mizajść w ciąże bo dluuugo się staraliśmy i nic. No i teraz niby 9 tydzień ale kilka dni temu nie było serca wiec pewnie się nie pojawi [emoji24]
Karolina nikt Cię nigdzie nie usuwał. Pewnie masz problem z aplikacją. Spróbuj przez przeglądarkę. Wyloguj się i zaloguj ponownie albo od nowa ściągnij apke. Sama tak miałam jakiś czas temu.
 
Hej dziewczyny co u was? Nie udzielałam się od czerwca bo posypało się zdrowie a i Stasiowi czas w 100% chciałam poświecić. Widzę ze z prywatnego zostałam usunięta ale rozumiem, w końcu Tam piszecie o prywatnych sprawach.
ja właśnie czekam na wizytę u dr we wtorek która potwierdzi poronienie. Od czerwca bylam na lejach które pomogą mizajść w ciąże bo dluuugo się staraliśmy i nic. No i teraz niby 9 tydzień ale kilka dni temu nie było serca wiec pewnie się nie pojawi 😭


Tule Cię mocno. Wiem co przeżywasz.
Przechodzę przez to właśnie po raz 3 w jeden rok.
 
reklama
@Aga10_2018 Czy to dzisiaj Franek kończy 2 latka? Wszystkiego najlepszego dla Solenizanta 🥳


Tak Kochana. 9 skończył dwa latka a weekend pełen imprez, prezentów, smakołyków i Dzieci :-)
Było rodzinnie i smacznie.
A dzisiaj sobie odpoczne :-D
IMG_20201011_002327_615.jpg



U Was też imprezka ?
 
Do góry