reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Mój też mial ponad 4 kg :D U mnie poród ciężki. Długo dochodzilam do siebie. No i w ciazy strasznie wymiotowalam. Boję się trochę czy z drugą ciąża nie będzie podobnie. Jak to pogodzić z opieką nad synkiem.. no ale zobaczymy. Jeszcze raz gratulacje :) I czekamy na następne mamusie :)
 
reklama
To ja tez sie przywitam:) Mam synka z czerwca 2014 , to nasz 7 cykl starań, testować będę za tydzień albo dłużej bo moje cykle są w cały świat, mam nadzieje ze ta się już nie pojawi i wam dziewczyny też tego życzę, a tym co zobaczymy dwie kreseczki wielkie gratulacje i budek spokojniej ciąży [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Bry, u mnie @25.01 ale dzis mamy takie cos:)
1516472895-8461a0b3b4dd3e2d-aaaaaa.jpeg

Mam synka z grudnia 2016 i to byl nas 2. Cykl
Starań:) mam nadzieję, że wszystkie zalapiemy sie na pazdziernik i szczesliwie dobrniemy do konca:)

Termin na 6.10 wypada:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Woow super, GRatulacje !!!!!
 
To trzymam kciuki za siusiaka ! :)) Ja akurat celowalam przed owu na dziewczynke. No ale najważniejsze dla mnie żeby się udało ! Ogólnie bardzo boli mnie podbrzusze nie wiem dlaczego. Ale to za szybko żeby mówić że to objaw ciąży. A testować będę dopiero na koniec miesiąca. To czekanie jest okropne !

Ile przed owu celowalas???
 
Ostatnia edycja:
Mój też mial ponad 4 kg :D U mnie poród ciężki. Długo dochodzilam do siebie. No i w ciazy strasznie wymiotowalam. Boję się trochę czy z drugą ciąża nie będzie podobnie. Jak to pogodzić z opieką nad synkiem.. no ale zobaczymy. Jeszcze raz gratulacje :) I czekamy na następne mamusie :)
Każda ciaza jest inna...
 
Ostatnia edycja:
Oooooo toż to zaszczyt!:) zatem oficjalnie się witam i uznaję, że na moim teście widać Maksia;) jak będzie inaczej to też jakoś się ogarnie;) ale celowałam w owu więc liczę na brata dla mojego Leośka:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Trzymam kciuki za drugiego synka,
2 chlopakow super sprawa... wiem bo mam 3 latka i 1 latka i jest extra
 
Dzieki dziewczyny za kciuki!:) ja trzymam za wasze krechy!!:)
Licze, ze trafilam w owu wiec bedzie piekny siurak na usg;)

Kiedy oficjalnie uznają na bb nasza grupe?:)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
hej. Ja tez testować będę dopiero za ok 1,5 tyg. Mam juz synka z października 2016. To nasz pierwszy cykl starań,ostatnio udało się za 1 razem. Życzę wszystkim wymarzonych dwóch kresek [emoji5]

Napisane na LG-K420 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry