reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Proponuje założyć oddzielny wątek na takie istotne linki informacje itp. bo do jesieni trochę się tego nazbiera, a po co tyle szukać ? ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Do jesieni tych istotnych informacji pewnie będzie pełno i tez trzeba będzie szukać ;) przydałaby się wewnętrzna wyszukiwarka na forum :D
 
Takie linki powinny być w dziale "ciąża, poród, połóg". Ja jestem za świeża na tym forum, jeszcze niezbyt się orientuje, więc nie chcę się tam panoszyć ze swoją wizją - może gdzieś taki wątek z ważnymi linkami i informacjami jest?
 
O, i to potwierdza moje przypuszczenia, że pomierzy dzidziusia na waszej rutynowej wizycie. Ale mam nadzieję, że uda Ci się załatwić tę refundację i będziesz miała pełne, długie badanie na nfz :)
Już mi jest wszystko jedno czy za darmo czy zapłacę,chcę zbadać dzieciątko :)
Ja sie tu przy Was bardzo dużo uczę i to obstawanie przy prenatalnym to też troszkę Wasza zasługa. Nie wynikało to ze skapstwa,ale z niewiedzy.. Kiedy ja byłam w ciąży z synem 17lat temu,to mimo że też wszystko prywatnie to usg miałam ze 4,a o prenatalnych nie słyszałam. Bardzo dużo się zmieniło i czuję się jakby to była moja pierwsza ciąża:)
@Mama po raz drugi to bardzo się cieszę:) po prostu z tego co widzę to tych lekarzy nie jest tak strasznie dużo,przyjmując nawet,ze w srednim mieście jest ok 10 ginow :)
 
Już mi jest wszystko jedno czy za darmo czy zapłacę,chcę zbadać dzieciątko :)
Ja sie tu przy Was bardzo dużo uczę i to obstawanie przy prenatalnym to też troszkę Wasza zasługa. Nie wynikało to ze skapstwa,ale z niewiedzy.. Kiedy ja byłam w ciąży z synem 17lat temu,to mimo że też wszystko prywatnie to usg miałam ze 4,a o prenatalnych nie słyszałam. Bardzo dużo się zmieniło i czuję się jakby to była moja pierwsza ciąża:)
@Mama po raz drugi to bardzo się cieszę:) po prostu z tego co widzę to tych lekarzy nie jest tak strasznie dużo,przyjmując nawet,ze w srednim mieście jest ok 10 ginow :)

zgadza się, ja ogólnie nie byłam przekonana do tych badań, ale idę je wykonać, fajnie że lekarz ma ten certyfikat, boję się jednak że skrytykuje mnie za wagę...
 
My nie mamy jeszcze Dzieci. Czekamy na Dzieciątko właśnie:-D
A ja jako Zosia Samosia dom sama ogarniałam bo..lubię!
O zgrozo
Śmieci. Gotowanie. Sprzątanie. Ja.
Prasowanie . Ja
No i normalnie do pracy .
Teraz próbuje Ukochanego nauczyć obowiązków :errr:
Czasami z różnym skutkiem.
Tak na przykład w przedpokoju dzisiaj stały 4 worki ze śmieciami.
Ja nic nie mówię. Spojrzał i powiedział, że wyrzuci jak wróci.
Czasami pozmywa gary. Teraz często pyta czy coś pomóc. A to pranie wywiesi.
Zrobiłam mały błąd Ale powoli prostujemy :-) :)
Liczę, że do porodu nie będą się śmieci walały. Wejdzie Mu w nawyk dbanie o dom i o Nas :biggrin2:

Inaczej jest jak spisz 8 h.. a wszystko sie zmieni ..jak max ciagoem bedziesz spala 2 ~3 h... i tak dzien w dzien w dzoen w dzien...ja 7 miesiecy tak mialam co i tak super..a z drugim 10 miesiecy co jest tez super..sa mamy u ktorych 2 latki wstaja o 2~3 na karmienie..
Obowiazkow dojdzoe full.. u mnie smieci stojace w korytarzu by nie przeszly..bo pampersy z kupa smierdza
.to raz :) a dwa roczniak nie skuma..ze to smieci ..brudne i ma nie ruszac..rozwaliby worek..a smieci sa kolorowe...szeleszcza... i sa super...bo na codzien bobas nie ma z nimi kontaktu..wiec jak maz tylko korytarzem przejdzie z kuchni....do drzwi..to maly leci za nim...
 
reklama
Do góry