reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry ja ostatnio jak byłam przeziębiona to po za naturalnymi lekami typu sok z malin i syrop z cebuli, brałam na gardło Prenale n Gardło to tabletki nadla kobiet w ciąży za 8zl. I do tego miałam hipertonic spray sól morska do nosa i to było naprawdę super, katar przeszedł bardzo szybko.

Życzę zdrówka
 
reklama
Podziwiam Cię że wytrzymujesz nie jeść już od godziny 18.30 [emoji1][emoji1][emoji1]
W życiu bym nie dała rady. [emoji16]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja tak samo, nie jestem w stanie wytrzymać jedząc ostatni posiłek o 18.30.
Jeżeli przetrzymam się dłużej i zjem np co 4h to mam okropne mdłości.
 
Ja dziś robiłam morfo to nawet pani w lab pytała czy jestem na czczo o_O to może jednak trzeba. Ja ma wszelki wypadek zawsze przed pobraniem krwi jestem bo obawiam się,że później trzeba będzie powtórzyć.
 
Mleko z czosnkiem i miodem na gardło, do tego syrop z cebuli / czosnku. Od lat stosuję to jak jakaś infekcja dróg oddechowych przychodzi i działa. No i nawet zaczęło smakować. Antybiotyk ostatni raz bralam chyba w podstawówce.


Ja nie jestem w stanie wypic takiej mieszanki. Od wczoraj gardło mi wysiada i plucze je wodą z soda, dużo pije herbaty z imbirem i cytryna no i juz jest lepiej.
 
Udslo sie :) nadrobilam Was

Mnie bol gardła obudził o 3.30.
...kazde przelkniecie sliny to bol :(
Maz mnie zarazil.... jest od wczoraj na l4 angina .. temperatura...i dostal antybiotyk....
A ja co moge wziąść ???? Masakra jakas :(
Chybs tylko plukabki ziolowe ? Ale z jakich ziół najlepsze ??
Do tego synkowi na usg wyszly 2x większe wezly chlonne w okolicach żuchwy... wczoraj krew pierwszy raz z żył mial pobraną
O 9 mamy wizyte zobaczymy czy na cos choruje... boje się :(
Zdrówka dla synka wiem co przechodzisz ja mam problemy z chorowaniem mojej 5 letniej córki :( już nie wiemy do jakiego lekarza jechać jedni każą do neurologa a inni do reumatologa zwariować idzie :no:
 
Ja nie jestem w stanie wypic takiej mieszanki. Od wczoraj gardło mi wysiada i plucze je wodą z soda, dużo pije herbaty z imbirem i cytryna no i juz jest lepiej.

Ja mam problem z wodą z soda od dziecka. Rodzice chcieli robić plukanki a mnie cofalo więc to mleko z czosnkiem dawali. No i posmakowalo i pomaga
:-) ale większość ludzi których znam nienawidzi tego.

 
Udslo sie :) nadrobilam Was

Mnie bol gardła obudził o 3.30.
...kazde przelkniecie sliny to bol :(
Maz mnie zarazil.... jest od wczoraj na l4 angina .. temperatura...i dostal antybiotyk....
A ja co moge wziąść ???? Masakra jakas :(
Chybs tylko plukabki ziolowe ? Ale z jakich ziół najlepsze ??
Do tego synkowi na usg wyszly 2x większe wezly chlonne w okolicach żuchwy... wczoraj krew pierwszy raz z żył mial pobraną
O 9 mamy wizyte zobaczymy czy na cos choruje... boje się :(
Szalona jak ja byłam chora to piłam ten syrop i brałam Fiorde ale ją też można podobnie jak te dla kobiet w ciąży.
No i dużo herbaty z malina ale najlepiej taką bez cukru...naturalna plus imbir.
Ja jeszcze na ból gardła tarłam imbir do pepsi i to bardzo mocno podgrzewałam...też zwalcza bakterie a przynosi wielką ulgę.
77bbb4c5d69e4d23e37777e422686a50.jpg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny, zapomniałam, że miałam dzisiaj jechać na badania i zjadłam śniadanie... Ale czy do igg, igm, hbs i kiły muszę być na czczo? Logika mi mówi, że nie, ale już kurde nie wiem

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Igg igm na pewno nie musi być na czczo. Robiłam kilka razy i zawsze się pytałam. Nie wiem jak te inne. Ale ja zawsze dzwoniłam do laboratorium z takimi pytaniem.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry