reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
U mnie dzis leczo [emoji3][emoji3][emoji173]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Między mną a moja starszą siostrą jest rok i cztery miesiące różnicy. Poszlysmy do szkoły razem, ja jako sześciolatka. To było super! Między moimi też chciałam taką różnicę, jak synek miał pół roku zaszlam nawet w ciążę ale poronilam. No i jest różnica rok i 10, więc na wspólną naukę nie ma szans ;)
Ale wam zazdroszczę wspólnej szkoły! Chociaż podejrzewam że u nas w gimnazjum ścieżki by się rozeszły - ja zaczęłam szybko dojrzewać i interesować się chłopcami, za to siostra do końca gimnazjum zakładała przykrótkie ogrodniczki i wlazila na drzewa z mlodsza o trzy lata siostra [emoji14] za to teraz jest super kontakt - pierwsze jej slowa gdy dowiedziala sie ze znowu jestem w ciazy to "czemu za mna nie poczekalas?! " (siostra planuje po zajść po ślubie w 2019 R; ))
Co do różnicy między dziećmi to też będziesz mieć fajnie :) Mi się wydaje ze różnica taka do 2, 5 roku jest idealna :)

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
My dziś na obiadek jedziemy do teściowej - będzie grill więc korzystam z ładnej pogody i relaksuję się z dziecmi przed domem :) Maluch spi w wózku obok a starszy biega po ogrodzie więc mama relaksuje się przy słabej rozpuszczalnej i książce :D

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
My dziś na obiadek jedziemy do teściowej - będzie grill więc korzystam z ładnej pogody i relaksuję się z dziecmi przed domem :) Maluch spi w wózku obok a starszy biega po ogrodzie więc mama relaksuje się przy słabej rozpuszczalnej i książce :D

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom

O fajne okoliczności przyrody :-) My mamy zamiar zrobić jakiś spacer. Póki co leżę sobie i też czytam Remigiusza Mroza drugą część trylogii pt; Połów. Balkon otwarty a słonko super świeci!
 
reklama
Do góry