reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Kocham gołąbki!!! Ale sama nigdy nie robiłam. Ta sytuacja z parzeniem liści mnie przeraża :errr:
Ja mam tak z pietogami [emoji23] nigdy nie robiłam bo myślę sobie że nie zrobię dobrego ciasta [emoji16]
Gołąbki czasem robię ale dużo przy tym roboty [emoji12]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No tak w aplikacji nie ładuje się suwaczek ;) ciąża druga, a tydzień to 14 i 1 dzień... Termin mam na 7 października. Chociaż według aplikacji preglife to jest 15 tydzień więc może ruchy są już możliwe, to nie tylko moja wyobraźnia?

Napisane na XT1572 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja myślę, że to zdecydowanie mogą być już ruchy. :) ja czekam na nie każdego dnia, no i na większy brzuch. Rano wstaje właściwie płaska. Jak leze to już w ogóle brzucha brak. 14+5
 
Hejka :) zapraszam was dziewczyny do nowej grupy sprzedażowej z ubrankami między innymi dziewczyn z babyboom ^.^ jestem jedną z wrześniowych mam 2017 która robi powoli porządki w szafie i pozbywa się ubranek dziecięcych. Może któraś z was jest na etapie kompletowania wyprawki i czegoś potrzebuje . Poniżej wam linka podrzucę :
Link do: Zaloguj się do Facebooka | Facebook
Jeśli interesują was konkretne rozmiary czy rodzaj ubrań piszcie na grupie , coś się na pewno znajdzie
 
U mnie pierwszy "kontrolny" test ciazowy był w grudniu [emoji23] z tym ze synka od początku dokarmialam mm bo miałam wrażenie że się nie najada więc u nas "antykoncepcja" na piersi się nie sprawdzała :)

Napisane na SM-G357FZ w aplikacji Forum BabyBoom
To u nas skończyłam karmić 18.12 a zaszlam 16.01 :)

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Między mną a moja starszą siostrą jest rok i cztery miesiące różnicy. Poszlysmy do szkoły razem, ja jako sześciolatka. To było super! Między moimi też chciałam taką różnicę, jak synek miał pół roku zaszlam nawet w ciążę ale poronilam. No i jest różnica rok i 10, więc na wspólną naukę nie ma szans ;)
U mnie będzie rownica 1 rok 3 miesiące. I myślę że bedzie ok.
Z moja młodszą siostra do klasy chodzą 2 braci, jeden ze stycznia, drugi z grudnia. I niestety ten z grudnia bardzo długi czas nie umiał się odnaleźć. Ciągle chodził za starszym, a on chciał pogadać z innymi dziećmi, pograć, a młodszy tylko za bratem bo bal się innych dzieci. Myślę że trzeba patrzeć na charakter dziecka i jak wygląda jego rozwój, czy sobie poradzi.
Teraz mają po 15 lat ale początek podstawówki był średni.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Dzisiaj przy wieszaniu prania też miałam wrazenie smyrania i pukania. Ale nie wiem czy to moja wyobraźnia. No ale 2 ciąża + 14 tc to możliwe.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Dla zainteresowanych mam już wyniki podwójnego testu pappa:
Ryzyko na podstawie wieku (mam 33 lata):
Trisomia 21 1:364
Trisomia 18 1:923
Trisomia 13 1:2886
A poniżej po skorygowaniu o parametry dziecka z prawidłowego usg:
1:7282
1:14126
1:20000
Także chyba można odetchnąć troche :)

 
Ostanio poza zupami i kanapkami nic innego nie jem. Z czego kanapka zawsze taka sama - almette, na to plasterek szynki, na to pomidor i mozzarella.
Wmuszam w siebie owoce i soki, ale często laduja w porcelanie... Ehhh

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Hej... ostatnie 2 dni coraz gorzej...
Juz nie tylko bol gardla..sliny nie idzie przelykac... zaczely mnie uszy bolec.... mam dreszcze...telepie mnie...i na razie mam stan podgoraczkowy 37.4

Maz mniee zarazil...te same objawy.. angina..wczoraj mial 39 st na zwolnieniu...lezy w lozku...nawet jesc nie ma siły. .. ja was nie mam sily nadrobic.... bo resztki sil na 2 maluszkow przeznaczam.... zakupy sama bylam robic bo jutro zamknięte....oczywiscie z dziecmi pod pacha..bo maz po prostu spi non stop... sil mi juz brakuje... przeciez mamy nie moga chorowac..... na szczescie dzieci zdrowe... ehhh jak wyzdrowieje to wszystko nadrobie.... widze ze na razie 30 stron mam do nadrobienia.... w tym tempie jak piszecie to chyba nocke bede musiala zarwac zeby Was nadrobić :)
Myslami jestem z Wami i mam nadzieje ze same pozytywne wieści naplywaja :)
Ja ide umierac dalej :/
 
reklama
Co do ruchów, to w pierwszej ciąży jakoś ok 18-20 tc. Teraz to nawet jeszcze nie marze o nich, chodź odkąd czytam o waszych że to JUŻ, to będę miała bardziej wytężone zmysły ;)

 
Do góry