reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Witajcie Dziewczyny [emoji4].
Gratuluję wizyt i przyrostów bety.[emoji16][emoji16][emoji16] super! Czekam na następne info, vo jeszcze dziś kolejne mamusie mają wizyty. Trzymam kciuki [emoji6]

Dziś kiepsko spałam, ale adrenalina postawiła mnie na nogi. Dziś miałam krew itp. trudno się nie denerwować...no ale czuję się dobrze więc staram się być dobrej myśli [emoji4].
Pierwszy raz skorzystałam z przywileju kobiet w ciąży i weszłam bez kolejki. Niestety widać już mój brzuszek [emoji50] więc nie było problemu.
W pracy jak motorek pracowałam i teraz odpoczywam.
Po jutrze wizyta (2.5 tygodnia czekania).


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie Dziewczyny [emoji4].
Gratuluję wizyt i przyrostów bety.[emoji16][emoji16][emoji16] super! Czekam na następne info, vo jeszcze dziś kolejne mamusie mają wizyty. Trzymam kciuki [emoji6]

Dziś kiepsko spałam, ale adrenalina postawiła mnie na nogi. Dziś miałam krew itp. trudno się nie denerwować...no ale czuję się dobrze więc staram się być dobrej myśli [emoji4].
Pierwszy raz skorzystałam z przywileju kobiet w ciąży i weszłam bez kolejki. Niestety widać już mój brzuszek [emoji50] więc nie było problemu.
W pracy jak motorek pracowałam i teraz odpoczywam.
Po jutrze wizyta (2.5 tygodnia czekania).


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Wizytujemy w ten sam dzień, o ktorej godz masz wizyte??i ktory to 5c?
Ja godz 12.20.. bedzie 6 tc i 4 dni

I chyba sporo nas wizytujacych na 21 luty
 
Hej dziewczyny!
U mnie nastrój przez ostatnie dni okropny.. nic tylko bym spała i leżała. Troche wam zazdroszczę tego apetytu bo mi nie chce sie wgl jeść i na wszystko mnie mdli :/ wizyta za 4 dni (6t2d).. mam nadzieję na serduszko [emoji173]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wizytujemy w ten sam dzień, o ktorej godz masz wizyte??i ktory to 5c?
Ja godz 12.20.. bedzie 6 tc i 4 dni

I chyba sporo nas wizytujacych na 21 luty
Ja dopiero w kolejkę się ustawie po godz.16 bo na NFZ. [emoji6]
Tak, pamiętałam, że Ty też jutro [emoji16]. Ale nie wiem kto jeszcze.
Mój to będzie 8tg 3dni według mnie.
Ale zapytam na pewno czy to się potwierdza jeśli chodzi o pomiary.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No to sporo nas na jutro. [emoji16]
Krasnal77 myślę że już będzie Fasol [emoji4]
Alka1990 też uważam, że trzeba dmuchać na zimne. Na pewno będzie ok. [emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry