reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Mamisia83 ja w pierwszej ciąży też miałam tak jak ty zero bolacych piersi biegała ciągle do łazienki bo wydawało mi się że zaraz okresu dostanę bo mnie bolał brzuch tydzień po spozniajacym się okresie zrobiłam test i byly 2 kreseczki . Teraz jestem w 2 ciąży 5 tydzień i całkiem inne objawy niż w pierwszej termin mam na 29 /10 A na pierwszą wizytę właśnie jutro będę się zapisywać. Gratulacje i powodzonka [emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, właśnie rozpoczęłam 6tc. Wyliczony termin 27/10, ale piewsza wizyta 1go marca. Na ten moment robiłam test ciążowy (słaba druga kreska w 14 dniu) i dwa testy krwi (beta 84,3 i 232,0 po 48h). Więc chyba jestem w ciąży, prawda? :) To dla nas trochę nierealne jeszcze. Dodam, że to pierwsza ciąża i nie licząc bolących piersi i małych skurczy (to normalne?), to nie mam objawów. Pozdrawiam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wszystko jest w najlepszym porządku, nie masz sie czym martwic [emoji4]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczyny . Ja właśnie wczoraj zrobiłam test i wyszły dwie grube krechy. To 5tc i termin mam na 25 października :-)
W przyszłym tygodniu pójdę na pierwsze badania. Trzymam za nas wszystkie kciuki i mam nadzieję, że będziemy się dzieliły swoimi spostrzezeniami. To moja pierwsza ciąża. :)
Witamy [emoji4][emoji4] no pewnie, potrzeba nam tu tych nowicjuszek, zebym sama nie byla, bo u mnie tez pierwsza dzidzia [emoji4][emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratuluję. Trzymam
emoji110.png
emoji110.png
żeby wszystko było dobrze.

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
Witamy [emoji4][emoji4] no pewnie, potrzeba nam tu tych nowicjuszek, zebym sama nie byla, bo u mnie tez pierwsza dzidzia [emoji4][emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To teraz pytanie do tych bardziej doświadczonych kobietek :): czy pierwszy trymestr jest rzeczywiście taki "Nie rusz! Nie dotykaj! Jestem jajkiem!", czy trzeba na siebie uważać, ale ze spokojem, z rozsądkiem? Pytam, ponieważ nie należę do osób księżniczkowatych, a zapewne do czwartku poczekam na poinformowanie szefa o ciąży (po pierwszej wizycie u lekarza), jednak do tego momentu nie chcę wzbudzać podejrzeń o mój stan. I oczywiście dbam o siebie, ale czy muszę tak drastycznie zmniejszyć poziom energii do minimum? Pozdrawiam.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry