reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Jestem po wizycie jest serduszko[emoji173][emoji173]. Fasolka ma 5,8 mm 6t3d. Ale jestem szczęśliwa. Od dziś jestem na zwolnieniu.
1519645248-525c7f1fef9affc7-aaaaaa.jpeg


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom

Super ...mega gratuluję serduszka !!!
 
reklama
NaturalnaMama myślałam z tego co czytałam że było potrzebne podpięcie do oksytocyny , jeśli tylko masaż szyjki wystarczył to rzeczywiscie niepotrzebnie się nacierpialas...
 
Ja bylam w 6t1d i był pęcherzyk z zarodkiem ale nie bylo jeszcze widać serduszka. Ale ja mialam długie nieregularne cykle więc ciąża młodsza jest. Ale chyba bym poczekała na Twoim miejscu, jak nic nie będzie teraz widac to sie będziesz stresować niepotrzebnie.
A jezeli chodzi o badanie krwi to zalezy jakie masz na myśli. Jak bete to nie musisz byc na czczo, ale te pierwsze badania ktore zleca lekarz to oczywiscie na czczo

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki za odpowiedź :-) myślałam o podstawowej becie bo resztę lekarz sam pewnie skieruje
 
reklama
Hej. Czytam Was odkąd dowiedziałam się że jestem w ciąży. Teraz dopiero odwazylam się napisać. Obecnie jestem w 7t1d ciąży. Termin porodu mam na 17 października [emoji5]. Na ostatniej wizycie zobaczyłam serduszko[emoji7]. Jestem mamą 2,5 letniego chłopca. Bardzo czekałam na tą ciążę. Z jednej strony bardzo się cieszę A z drugiej boję aby wszystko z nią było dobrze. To tak krótko o mnie :). Mam nadzieję że mogę dołączyć [emoji5]. Pozdrawiam [emoji5].

Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry