reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja za to rodzilam w 3h od pojawienia się na sali porodowej. Tak szybko wszystko szło ze byłam nacieta i zemdlalam po 2h od porodu. Każdy poród ma swoje plusy i minusy. Ale nie wolalabys np mieć wykupionej położnej ale jednak w szpitalu? :)
Jeśli wszystko będzie przez całą ciążę ok i nie będzie żadnych wskazań do porodu w szpitalu, to chcę urodzić w domu :) żałuję, że w pierwszej ciąży się nie odwazylam

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
A ja, mając porównanie do 1 ciąży, czuję się fatalnie mdłości, mega osłabienie, piersi jak bomby, podbrzusze i ogólnie brzuch bolą całą dobę...duszno mi ciągle, zimno i jestem rozjeżdżona emocjonalnie W pracy chcą mnie wydelegować na Neptuna ;)
 
Dzięki:) Oby nasze ciąże przebiegały dobrze:) żeby same zdrowe maluszki były:) u mnie problem jest z samym miesięczkowaniem i owulacją...niby hormony ok, a okres co kilka miesięcy...bez leków i 7 m-cy.....już byłam zapisana na 2 marca do kliniki leczenia niepłodności, a tu nici z wizyty ;) 1 usg wrzucę zaraz do folderu. Kolejne mam 2 marca :)
I zero czarnych wizji o poronieniu..nie wolno nam się nakręcać - złe myśli do kosza :) Musimy uwierzyć, że będzie ok :)
Ja tez bez lekow okres moze 2 razy do roku. Odkad sie staralam nie miałam owulacji. Pierwsza owulacja po roku i sie udalo [emoji4]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć wszystkim :) dołączam do Waszego grona, również spodziewam się maleństwa. Jest to moja pierwsza ciąża i mam 28lat. Dzisiaj rozpoczął się 7 tydzień, byłam na usg i serduszko bije,a fasolka rośnie ;) Nie mogę się już doczekać bycia mamą, ale oczywiście mam masę ciążowych obaw. Mam nadzieję, że miło spędzę tutaj z Wami te miesiące :yes: Pozdrawiam
 
Cześć wszystkim :) dołączam do Waszego grona, również spodziewam się maleństwa. Jest to moja pierwsza ciąża i mam 28lat. Dzisiaj rozpoczął się 7 tydzień, byłam na usg i serduszko bije,a fasolka rośnie ;) Nie mogę się już doczekać bycia mamą, ale oczywiście mam masę ciążowych obaw. Mam nadzieję, że miło spędzę tutaj z Wami te miesiące :yes: Pozdrawiam
Witamy, witamy [emoji4]
Ja mam 25 i to moja tez pierwsza dzidzia [emoji173]

Napisane na FRD-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry