reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Cześć dziewczyny.
Ja już po pierwszej wizycie. Kropek jest razem ze <3 .Bardzo się cieszę . Dostałam multum skierowań na badań w tym na prenatalne i będę musiała się rozejrzeć gdzie mogę je w mojej okolicy wykonać.

Gratulacje !!!! Super !
Ja już się na prenatalne zapisałam i czekam cierpliwie a raczej nie cierpliwie na termin. Po cichutku liczę ze dzidzia się rozkraczony i pokaże co ma między nogami [emoji23]


 
reklama
Byłam dziś na pierwszej wizycie, wg ostatniej @ powinno byc 5w4d a z usg tylko 4 mam przyjsc za tydzien. Lekarz mowi ze pewnie owu sie przesunelo, ale jakos mi smutno i sie boje
Kochana bedzie dobrze [emoji5]. Głowa do góry. Mi appka pokazuje 7t4d A z usg mam dziś 7t1d. Bez paniki pójdziesz za tydzień i zobaczysz swoją fasolkę [emoji5].

3jgx3e3kfy69cdb8.png
 
Gratulacje !!!! Super !
Ja już się na prenatalne zapisałam i czekam cierpliwie a raczej nie cierpliwie na termin. Po cichutku liczę ze dzidzia się rozkraczony i pokaże co ma między nogami [emoji23]


W którym tygodniu idziesz na prenatalne [emoji5]? Mnie dopiero wyznaczy termin prenatalnych 15 marca. Jeszcze tylko 14 dni ehhh

3jgx3e3kfy69cdb8.png
 
Byłam dziś na pierwszej wizycie, wg ostatniej @ powinno byc 5w4d a z usg tylko 4 mam przyjsc za tydzien. Lekarz mowi ze pewnie owu sie przesunelo, ale jakos mi smutno i sie boje
Po czym lekarz stwierdzil, ze to 4 tydzien? U mnie nawet tego nie stwierdzil :/ teraz to sie zestresowalam az :/

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba złe zrozumiałam 15 marca na wizycie dopiero poda Ci termin badań prenatalnych [emoji23]

Ja mam 4 marca. Dzwoniłam do kliniki i sami mi termin ustawili licząc od dnia ostatniej miesiączki


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry