reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry. Czy któraś też tak ma ? Co rano (3-4dzien już tak mam ) wstaje rano jest mi tak słabo i mnie mdli że na szybko prysznic poty mnie oblewaja muszę się położyć po chwili idę zrobić śniadanie i że mnie od niego odrzuca to jem na siłę na lezaco i potem trochę przechodzi. W dzień mdłości nie mam tylko jak zrobię większa przerwę między posiłkami to mam podobnie.
 
reklama
Tak sam ze sobą?


gannyx8do96u2n59.png


19.03- prenatalne
Miksuj z bananem, z jablkiem, kiwi i pij :) musisz znaleźć swój smak ja uwielbiam akurat z bananen i odrobiną wody zeby nie bylo takie "zbite". Jarmuz tez mozesz dodac do sałatki

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry. Czy któraś też tak ma ? Co rano (3-4dzien już tak mam ) wstaje rano jest mi tak słabo i mnie mdli że na szybko prysznic poty mnie oblewaja muszę się położyć po chwili idę zrobić śniadanie i że mnie od niego odrzuca to jem na siłę na lezaco i potem trochę przechodzi. W dzień mdłości nie mam tylko jak zrobię większa przerwę między posiłkami to mam podobnie.

Dokładnie też tak mam. Zazwyczaj jak coś zjem pomaga. Wczoraj jak szłam do sklepu mnie zemdliło konkretnie. Przypomniałam sobie, że migdały pomagają i faktycznie, zjadłam garść i od razu jakoś mi lepiej albo to podświadomość..
 
Dokładnie też tak mam. Zazwyczaj jak coś zjem pomaga. Wczoraj jak szłam do sklepu mnie zemdliło konkretnie. Przypomniałam sobie, że migdały pomagają i faktycznie, zjadłam garść i od razu jakoś mi lepiej albo to podświadomość..

Ja cały dzień jem posiłki na sile. Mdłości przechodzą mi tylko na pare h po południu. Jestem już tym strasznie przemęczona


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
Ja cały dzień jem posiłki na sile. Mdłości przechodzą mi tylko na pare h po południu. Jestem już tym strasznie przemęczona


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
Ja też wmuszam w siebie cokolwiek tylko dlatego ze nie mam kompletnie czym wymiotować i sie strasznie przy tym męczę :(

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też wmuszam w siebie cokolwiek tylko dlatego ze nie mam kompletnie czym wymiotować i sie strasznie przy tym męczę :(

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom

Czyli wymiotujesz? Mnie jakimś cudem to omija, choć najchętniej bym je wywołała czasem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
 
Ja cały dzień jem posiłki na sile. Mdłości przechodzą mi tylko na pare h po południu. Jestem już tym strasznie przemęczona


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png

Ja tez mam cały dzień mdłości jak robię się bardzo głodna wtedy jest najgorzej.[emoji853]


 
Też mam mdłości cały czas praktycznie i nic nie pomaga :( do tego dochodzi mega zmęczenie i ledwo żyję, ciągle leże w łóżku, aż mam wyrzuty sumienia.

3jgxqqmzt7gfaswp.png
 
Czyli wymiotujesz? Mnie jakimś cudem to omija, choć najchętniej bym je wywołała czasem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

dhi4vfxmrwrvm3d0.png
Powiem Ci, początkowo mialam same mdłości od rana do nocy i tez wtedy marzyłam zeby zwymiotowac i sobie ulżyć. Ale teraz kiedy pół dnia siedze na dywaniku w łazience i juz mnie mięśnie brzucha bolą, marze zeby mnie po prostu pomdliło

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry. Czy któraś też tak ma ? Co rano (3-4dzien już tak mam ) wstaje rano jest mi tak słabo i mnie mdli że na szybko prysznic poty mnie oblewaja muszę się położyć po chwili idę zrobić śniadanie i że mnie od niego odrzuca to jem na siłę na lezaco i potem trochę przechodzi. W dzień mdłości nie mam tylko jak zrobię większa przerwę między posiłkami to mam podobnie.
Ja to normalnie jak dziecko muszę jeść co 2h inaczej mnie mdli. Najgorzej, że na co raz mniej rzeczy mam ochotę , bo mi brzydna. A jeść trzeba .
 
Do góry