reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja wino mialam w ustach ostatnio 2,5 roku temu i nie tesknie! W ciazy z corka strasznie mialam ochote na cydr, ale okazlo sie, ze sok jablkowy z wodą gazowana wystarczy ;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Coś czuję, że i ja zagustuję w soku jabłkowym z wodą lekkogazowaną [emoji16]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
reklama
Ja wino mialam w ustach ostatnio 2,5 roku temu i nie tesknie! W ciazy z corka strasznie mialam ochote na cydr, ale okazlo sie, ze sok jablkowy z wodą gazowana wystarczy [emoji6]

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ale super pomysł! Ja się zapijałam warka zero % do grilla [emoji6]

Aaa i piccolo brzoskwiniowe to mój ciążowy nałóg. Od września 2013 jestem ciagle albo w ciąży albo karmię, wiec trzeba sobie jakoś radzić [emoji6]
 
Witam wszystkie nowe przyszłe mamy, byłam dzisiaj na zakupach i kupiłam sobie super wygodne spodnie a la legginsy. I sukienkę w kwiaty z mega przyjemnego materiału, myślę, ze będzie rozwojowa [emoji6] na lato styknie...

Natchnięta waszymi rozmowami o mięśniach kegla ściągnęłam apkę Magic Kegel [emoji6] na razie daję radę...

Pół nocy nie mogłam spać, siku co 2h. Teraz muli tak, ze chyba kawę sobie zrobię...


Ooo i ja sobie kupiłam leginsy w hm ciążowe i są mega wygodne i bardzo polecam :-)
Ja kawę pije tylko bezkofeinową czasami i czasami jak robię Ukochanemu to siorbnę łyczka no może dwa.
Jeśli chodzi o papierosy to nie palę A alkohol w ciąży uważam za największe zło więc nawet ust nie zamocze i ostatnio nawet batona Pawełka nie zjadłam bo ma alkohol także to kwestia głowy i już.
Jestem i odpowiedzialna już za życie Dzidziusia i moje przyjemności muszą zaczekać.
 
Cześć wszystkim :) czytam Was od pierwszego posta. Coś o mnie: jestem już mamą wspaniałej dziewczynki która w październiku skończy 4 latka. Tak więc to moja druga ciąża. Termin z om 11.10. Dzis mialam badania prenatalne i dzięki Bogu wszystko jest dobrze :). Gdy puścił mnie stres zjadłam sledzie z bułą i poprawiłam pomidorami ze śmietaną też z bułą i aktualnie leże i umieram z przejedzenia :-D życzę Wam wszystkim wspaniałego dnia :)


Cześć :-) fajnie, że nas coraz więcej. Gratuluję terminu i jak mówisz podwójnie październikowego bo i Córcia z października.
Ja właśnie idę nastawić kluski śląskie i karkówkę :-D
 
Cześć :-) fajnie, że nas coraz więcej. Gratuluję terminu i jak mówisz podwójnie październikowego bo i Córcia z października.
Ja właśnie idę nastawić kluski śląskie i karkówkę :-D
Jezu... Kluski śląskie... :D się poslinilam [emoji14]
Ja planuję trasę po górach na niedzielę. Muszę przystopowac, bo raz, że ciąża, dwa, że córka chce iść ze mną :) więc moje 'normalne' trasy 20km + raczej nie wchodzą w grę :D

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Ja kocham kawę szczególnie świeżo mielona z ekspresu. Normalnie piję jedna, dwie dziennie. W poprzednich ciążach robiłam i wypisałam Max kilka łyków bo smak był jakby kwaśny. Ale w tej ciąży jakoś dziwnie ostatnio wypiłam cała kawkę w niedziele i mi smakowała. Może dzisiaj tez podejdzie [emoji6]


A ja mam młynek i miele ręcznie ziarnistą. Super sprawa i aromat mega. Taka tania wersja . Młynek na targu 25 zł i służy na lata A kawa ziarnista lepsza i odczucia jak z najlepszego ekspresu. Choć ekspres też super sprawa.
Nie nie nie ... nie zrobię sobie kawy :-D
 
Bij...sama teraz zapomnieć nie mogę o tych serach i winie,takim lekko schlodzonym,białym najlepiej:cool2:

Też mam właśnie niskie,ale jak mi spada do poziomu jak Twoje to ani ręką ani nogą.
Z cukrem mam podobnie,moj standard to 39:-D ale taka chyba moja 'uroda'

Dziewczyny,kupilyscie już coś dla swoich maluszków?
Ja kupiłam już wózek :-p wiem że wcześnie, ale nie mogłam się oprzeć. Jeśli chodzi o ubranka to mam dużo po córeczce uniwersalnych. Szkoda było mi oddać i w końcu się doczekały :biggrin2:
 
reklama
A ja mam młynek i miele ręcznie ziarnistą. Super sprawa i aromat mega. Taka tania wersja . Młynek na targu 25 zł i służy na lata A kawa ziarnista lepsza i odczucia jak z najlepszego ekspresu. Choć ekspres też super sprawa.
Nie nie nie ... nie zrobię sobie kawy :-D

Ale jedna kawa dziennie nawet w poradnikach ciążowych jest polecana przy niskim ciśnieniu [emoji6] jak nie miałam ekspresu korzystałam z kawiarki i spieniacza do mleka ręcznego [emoji7] mmm.... idę zrobić kawę [emoji23]
 
Do góry