reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jezu... Kluski śląskie... :D się poslinilam [emoji14]
Ja planuję trasę po górach na niedzielę. Muszę przystopowac, bo raz, że ciąża, dwa, że córka chce iść ze mną :) więc moje 'normalne' trasy 20km + raczej nie wchodzą w grę :D

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka


Oj super frajda i dotlenienie takie spacery po górach ^__^
 
Oj super frajda i dotlenienie takie spacery po górach ^__^
Tak, mam ogromne szczęście, że mieszkam w Beskidach, choxiaz takie chodzenie 'na poważnie' zaczęłam dopiero rok temu. Tyle lat człowiek głupi i nie doceniał co ma koło domu [emoji14]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Pod wzgledem alkoholu to ja mam jazde nawet bez ciazy i bez karmienia - dla mnie dziecko w domu oznacza, ze jedna osoba nie moze pic (zwykle ta osoba bylam ja ;) i co najwyzej pilam lyka na toast )

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pod wzgledem alkoholu to ja mam jazde nawet bez ciazy i bez karmienia - dla mnie dziecko w domu oznacza, ze jedna osoba nie moze pic (zwykle ta osoba bylam ja ;) i co najwyzej pilam lyka na toast )

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
O to, to. Od kiedy córka się urodziła, czyli 6 lat mogę w sumie na palcach jednej ręki policzyć ile razy wypiłam coś więcej niż jednego reddsa we wakacje. W tym raz na imprezie w czerwcu, gdzie kilka lampek wina doprowadziło mnie do takiwgo stanu, że nie dość, że film się urwał, to kaca miałam dwa dni. Od tamtej pory nie piję [emoji23]

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Pod wzgledem alkoholu to ja mam jazde nawet bez ciazy i bez karmienia - dla mnie dziecko w domu oznacza, ze jedna osoba nie moze pic (zwykle ta osoba bylam ja ;) i co najwyzej pilam lyka na toast )

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam podobne zdanie na ten temat [emoji4] i też liczę się z tym, że po drugim porodzie i po zakończeniu karmienia też zwykle to ja będą tą osobą [emoji4] zresztą po 4 latach bez alko chyba nawet będę bała się spróbować, żeby od razu mi filmu nie urwało [emoji23]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
Pod wzgledem alkoholu to ja mam jazde nawet bez ciazy i bez karmienia - dla mnie dziecko w domu oznacza, ze jedna osoba nie moze pic (zwykle ta osoba bylam ja ;) i co najwyzej pilam lyka na toast )

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam takie samo zdanie. Z dziećmi nigdy nie wiadomo co się może wydarzyć.
 
Cześć wszystkim :) czytam Was od pierwszego posta. Coś o mnie: jestem już mamą wspaniałej dziewczynki która w październiku skończy 4 latka. Tak więc to moja druga ciąża. Termin z om 11.10. Dzis mialam badania prenatalne i dzięki Bogu wszystko jest dobrze :). Gdy puścił mnie stres zjadłam sledzie z bułą i poprawiłam pomidorami ze śmietaną też z bułą i aktualnie leże i umieram z przejedzenia :-D życzę Wam wszystkim wspaniałego dnia :)
Ooo...super, że grono mam się powiększa :)
Ja też mam dziecię z 10.2014 tylko synka :)
Witam pozostałe nowe przyszłe mamy.
Dym papierosowy z pewnoscia jest szkodliwy.

Ale kawe wolno pic (no ja nie powinnam bo mi skacze cisnienie), nawet kilka dni temu ordynator i lekarz dyzurny namawiali pacjentke z mojej sali, bo slabo jej bylo.

Ser plesniowy praktycznie tez (na rynku nie powinno byc serow z mleka niepasteryzowanego i te zwykle sery spelniaja ten wymog, uwazac trzeba na jakies niby chlopskie, eko i ekskluzywnr). Przy czym ja mam watplowosci, czy jedzenie plesni generalnie jest zdrowe ;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też słyszałam, że te nasze sery niby pleśniowe są pasteryzowane i nie zaszkodzą w ciąży.
Ja pamiętam z pierwszej ciąży, że jadłam salami a później gin.mnie uświadomił żeby jednak unikać.
Pod wzgledem alkoholu to ja mam jazde nawet bez ciazy i bez karmienia - dla mnie dziecko w domu oznacza, ze jedna osoba nie moze pic (zwykle ta osoba bylam ja ;) i co najwyzej pilam lyka na toast )

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo...od kiedy jest w naszym życiu Michasiek to ja zawsze trzeźwa opieka...bez względu czy to dzień czy to noc.


wizyta 30.04 :)
 
reklama
Ja kupiłam już wózek :-p wiem że wcześnie, ale nie mogłam się oprzeć. Jeśli chodzi o ubranka to mam dużo po córeczce uniwersalnych. Szkoda było mi oddać i w końcu się doczekały :biggrin2:

Jaki wózek? Ja jeszcze nic nie kupiłam i poczekam z tym jeszcze trochę, ale zaczynam patrzec na oferty wózków i jestemat zaskoczona rozbieżnościa cenowa. Niestety najbardziej podobają mi się te z górnej półki.
 
Do góry