reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

[QUOTE="Igorowelove, post: 16505221, member: 164951"

A ktoras uzywala pieluch z lidla? Bo one ponoc tez sa rewelacyjne

4c3tskjoa7ptmvui.png
[/QUOTE]
Dla mnie z Lidla były lepsze niż Dady ale że Biedrę mam bliżej a Lidl 25km to częściej w Dady śmigał :)

Moja siostra Babydreamy uwielbiała a dla mnie były zbyt sztuczne. Ona za to Dady gardziła.
Trzeba na swoim dziecku wypróbować...dobrze Emol zasugerowała...nie każdej pupci służą pampki danej firmy.

@Otoona mi na ost.wizycie też gin sugerował, że lada dzień ruchy małego wiercipiętka bo łożysko na tylniej ścianie, jestem szczupła no i to kolejna ciąża...zobaczymy.
Na razie co wieczór się wsłuchuję w siebie ale te bąbelki które wyczuwsm to raczej jeszcze nie to.


wizyta 30.04 :)
 
reklama
Ja jestem w 12 tyg i tez czuje ruchy ( szczególnie wieczorem jak się położę). Jestem ogólnie szczupła, tłuszczyku na brzuchu nie miałam za dużo bo ćwiczyłam przed ciąża, po za tym to 3 ciąża. Kazałam mężowi położyć rękę i on sam przyznał ze to raczej nie gazy ani jelita[emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
[QUOTE="Igorowelove, post: 16505221, member: 164951"

A ktoras uzywala pieluch z lidla? Bo one ponoc tez sa rewelacyjne

4c3tskjoa7ptmvui.png
Dla mnie z Lidla były lepsze niż Dady ale że Biedrę mam bliżej a Lidl 25km to częściej w Dady śmigał :)

Moja siostra Babydreamy uwielbiała a dla mnie były zbyt sztuczne. Ona za to Dady gardziła.
Trzeba na swoim dziecku wypróbować...dobrze Emol zasugerowała...nie każdej pupci służą pampki danej firmy.

@Otoona mi na ost.wizycie też gin sugerował, że lada dzień ruchy małego wiercipiętka bo łożysko na tylniej ścianie, jestem szczupła no i to kolejna ciąża...zobaczymy.
Na razie co wieczór się wsłuchuję w siebie ale te bąbelki które wyczuwsm to raczej jeszcze nie to.


wizyta 30.04 :)[/QUOTE]Ten dzisiejszy ruch był bardzo wyraźny. Nawet się niespodziewalam. Czułam jak podskoczyl. Nie wiem jak to nawet określić[emoji14].

rr7luqh.png
 
Macie może też w ciąży częściej czkawkę? U mnie zawsze występowała jak się zdenerwowałam i potem nie mogłam jej powstrzymać. A teraz z 5 razy czknę i przechodzi, ale nie ukrywam zdaża sie to dość często :eek:
 
Słyszałam, że dada jest lepsza od pampersa, od wielu osób... Sama nie wiem co myśleć. A Wy jakie macie doświadczenia z pieluszkami? Które się sprawdzają? Fajny pomysł z tymi płatkami nawilżanymi.
My używamy z babydream ale te całe kolorowe opakowanie a nie białe opakowanie z kolorową cyferka (te są bardzo sztywne). Tamte były u mnie na równi z pampersem, ale Arturowi chyba nie bardzo pampersy podeszłym bo miał lekko czerwona pupcie.
463af48a201ccfc8d31a488015d8cf5f.jpg


tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Ostatnia edycja:
Spróbuj różowych lub zielonych babydream z rossmana [emoji6]
Ja polecam tę pomarańczowe celendula, nawilzone są mega, delikatny zapach rumianku ale to trzeba się wczuć. One są w 2 lub 4 pakach.
Czasami używałam też żółtych z olejem jakims. Na srokao mają dobre opinie.
NIE KUPOWAC NIEBIESKICH. Samo zło.

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
My na początku używaliśmy pampers premium care, ale tych starych, moim zdaniem lepszych (rozmiar 1-2). Od rozmiaru 3 (obecnie moja córka nosi 4) używamy Dady extra soft, które z bardziej mi podpasowały niż dady premium [emoji6]
Słyszałam, że z Lidla pieluchy lupilu są świetne i zamierzam przetestować jak skończę najbliższe trzy opakowania Dady [emoji6]

Czkawkę teraz mam na pewno częściej niż w czasie nieciążowym [emoji6] ale póki co rzadziej niż w pierwszej ciąży [emoji4]

Co do ubrań dla dzieci - też zupełnie nie mam nic przeciwko używanym. Dla córeczki dostałam ciuszki od koleżanki, od rozmiaru 56 do 68 i to było mega ułatwienie i oszczędność [emoji6] chociaż oczywiście kilka nowych rzeczy też kupiłam, kilka dostała w prezencie. Z kolei od rozmiaru 74 wszystko kupuję, bo wtedy też dziecko te ubranka bardziej niszczy, brudzi itd [emoji6]

Emol Twój synek faktycznie duży [emoji4] Moja ma 1,5 roku i dopiero co zaczęła nosić rozmiar 86, niektóre 80 są jeszcze dobre, choć i 92 zdarzy się (ale to np pepco czy Primarku, które moim zdaniem mają nieco zaniżoną rozmiarówkę). A i my zdecydowanie nie należymy do niskich osób [emoji6]
Ile macie wzrostu? [emoji4]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
reklama
My na początku używaliśmy pampers premium care, ale tych starych, moim zdaniem lepszych (rozmiar 1-2). Od rozmiaru 3 (obecnie moja córka nosi 4) używamy Dady extra soft, które z bardziej mi podpasowały niż dady premium [emoji6]
Słyszałam, że z Lidla pieluchy lupilu są świetne i zamierzam przetestować jak skończę najbliższe trzy opakowania Dady [emoji6]

Czkawkę teraz mam na pewno częściej niż w czasie nieciążowym [emoji6] ale póki co rzadziej niż w pierwszej ciąży [emoji4]

Co do ubrań dla dzieci - też zupełnie nie mam nic przeciwko używanym. Dla córeczki dostałam ciuszki od koleżanki, od rozmiaru 56 do 68 i to było mega ułatwienie i oszczędność [emoji6] chociaż oczywiście kilka nowych rzeczy też kupiłam, kilka dostała w prezencie. Z kolei od rozmiaru 74 wszystko kupuję, bo wtedy też dziecko te ubranka bardziej niszczy, brudzi itd [emoji6]

Emol Twój synek faktycznie duży [emoji4] Moja ma 1,5 roku i dopiero co zaczęła nosić rozmiar 86, niektóre 80 są jeszcze dobre, choć i 92 zdarzy się (ale to np pepco czy Primarku, które moim zdaniem mają nieco zaniżoną rozmiarówkę). A i my zdecydowanie nie należymy do niskich osób [emoji6]
Ile macie wzrostu? [emoji4]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
To my 80 nosimy a bezrękawnik jak teraz kupowałam to nawet ok wyglądał w 86. :) syn nosi rozmiar 4 pieluszek. Jest kawał chlopaka bo i mąż jest zbity, a po moim ojcu będzie miał wzrost. Już w brzuchu na usg lekarz mówił że syn ma długą kość Budowa więc albo długie nogi albo cały długi ale na pewno na 175 się nie zatrzyma ze wzrostem. Mój tata ma 188. Ja mam 162 a mąż 178. Więc tak przeciętnie :)

tb739vvjtswbqtc4.png

h44eflw1j5n8g68m.png


Wizyta NFZ 26.04
 
Do góry