reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Co do pieluch my używaliśmy zwykłych pampersów. Z tego co pamietam w Tesco mieli dobre promocje co jakiś czas i robiłam zapasy. Próbowałam też innych dyskontowych ale zawsze dla mnie jakoś śmierdziały. Chusteczki u nas najlepiej sprawdziły sie Bambino takie różowe, ja uwielbiam ten zapach :).
Czy któraś z was próbowała może pieluszek wielorazowych?
Ja probowalam wielorazowek, od okolo pol roczku. Corka robila raz kupke rano i to mnie przekonalo, zeby sprobowac. Synek robil kilka razy dziennie, wiec wtedy sie nie skusilam, bo nie mialam suszarki do ubran i przerazalo mnie schniecie. Kupilam tylko kilka sztuk i to okazyjnie, wydalam w sumie 120 zl. Zapisywalam zuzycie pieluch jednorazowych, liczbe zmian wielorazowek oraz cene jednorazowki. I przez pol roku mi sie nie zwróciło. Po roczku wrocilam do pracy i zarzucilam temat.

Jesli chodzi o chlonnosc i przeciekanie, to nie mialam zastrzezen. Natomiast kwestia naturalnosci jest wg mnie dyskusyjna.

Mialam otulacze firmy Pupus z bambusowymi wkladami. Moi znajomi uzywali ponad rok kieszonek Pupus z takimi wkladami i tez byli zadowoleni. Ale oni wydali chyba ok. 800 zl i nie sadze, aby zblizyli sie z oszczednoscia do tej ceny.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja probowalam wielorazowek, od okolo pol roczku. Corka robila raz kupke rano i to mnie przekonalo, zeby sprobowac. Synek robil kilka razy dziennie, wiec wtedy sie nie skusilam, bo nie mialam suszarki do ubran i przerazalo mnie schniecie. Kupilam tylko kilka sztuk i to okazyjnie, wydalam w sumie 120 zl. Zapisywalam zuzycie pieluch jednorazowych, liczbe zmian wielorazowek oraz cene jednorazowki. I przez pol roku mi sie nie zwróciło. Po roczku wrocilam do pracy i zarzucilam temat.

Jesli chodzi o chlonnosc i przeciekanie, to nie mialam zastrzezen. Natomiast kwestia naturalnosci jest wg mnie dyskusyjna.

Mialam otulacze firmy Pupus z bambusowymi wkladami. Moi znajomi uzywali ponad rok kieszonek Pupus z takimi wkladami i tez byli zadowoleni. Ale oni wydali chyba ok. 800 zl i nie sadze, aby zblizyli sie z oszczednoscia do tej ceny.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za opinie.
 
Hejka!
My kupiliśmy bilety do Holandii na czerwiec (a mieliśmy lecieć teraz).
Dziś moja ciężarna siostra z moją chrześnicą (1,5roku) przyjezdzaja do mnie na tydzien bo w domu bedzie remont, takze na pewno bedzie wesoło :D
 
Hejka!
My kupiliśmy bilety do Holandii na czerwiec (a mieliśmy lecieć teraz).
Dziś moja ciężarna siostra z moją chrześnicą (1,5roku) przyjezdzaja do mnie na tydzien bo w domu bedzie remont, takze na pewno bedzie wesoło :D
No ja mam właśnie na sobotę bilety , w tym tygodniu endokrynolog i prenatalne w piątek, a tera jeszcze córka chora i już jestem tak zestresowana, że masakra

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Dzień dobry,
Właśnie ubranka z Lidla dla dzieci są świetne, naprawdę dobrej jakości za niewielką cenę, także polecam [emoji4] rozmiarówka nieco zawyżona i w ogóle jakby rosną z dzieckiem [emoji6]

Aspekt jakieś dziwne przepisy z tym księdzem. Tak jak napisałaś przecież różni odwiedzający też przychodzą, więc nie wiem co komu ksiądz przeszkadza.

Miłego sobotniego dnia [emoji4]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
To może greentom ? Nie używałam ale same superlatywy, ze cichy lekki i zwrotny.

Coś powoli przeglądam w temacie wózków i łóżeczek. Głównie to drugie bo realizacja mebli gdzieniegdzie to nawet 8 tygodni. Muszę jakoś dwoje dzieci upchnąć w pokoju. Początkowo bobas w sypialni, bo nie wiem jakie pomysły będzie miał starszy w nocy, ale łóżeczko na drzemki w dzień gdzieś musi stać :/ i tu niestety w sypialni się nie zmieści w żaden sposób. Co do wózka - zamierzam sobie „ulżyć” w tym temacie i kupić coś naprawdę ekstra :D liczę się ze to raczej ostatnia kareta w moim życiu, wiec ma być naj :) bugaboo cybex coś z tych dwóch. Poprzednio woziliśmy Mutsy evo i elodie i żadnego dobrze nie wspominam ...


p19ucsqv9zf9v2yk.png
Dla mnie Cybex jest sprawdzony i GENIALNY. Teraz to widziałam tą najnowszą wersję i zrobili wszystko czego brakowało te kilka lat temu. Nie ma problemu na kraweznikach nierównych chodnikach....ech....mogłabym o nim godzinami [emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety,wg mnie nie ma się to nijak do winka,takiego wiesz,który jednak dzięki % ma to 'coś'. Będę próbowała tego soku z wodą gazowana:)

Ja zaczynam od 0 i wszystko muszę kupić:) i może to głupie,ale boję się jeszcze :-(
Poka to ferrari :-D

Jeśli chodzi o nacięcie,to mnie przy synu dawno temu nawet nikt nie zapytał czy mogą. Nie miałam pojęcia,ze haslo poloznej 'powiedz jak będzie skurcz' bedzie miało takie konsekwencje.

A ja myślę że to nie jest głupie. Też się boję kupować cokolwiek dla Dzidziolka już teraz. Każdy robi jak uważa. Dla mnie to duuuuużo za wcześnie. Oglądać wózki w necie oglądałam by zobaczyć jak ceny Cybexa...ale zakupy pewnie dopiero w wakacje i to pod koniec. [emoji4]

A jakie to miało konsekwencje? [emoji50]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry