reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja już wiem, co jest mojej małej. Nie skojarzyłam faktow. Ale wystarczyło, że zerknelam na kalendarz pylenia i już wszystko wiem.
W zeszłym roku bóle głowy, stan podgoraczkowy i katar były przez bite 4 miesiące. Zrobiliśmy testy i alergii mamy tyle, że właściwie tylko styczeń - marzec jest okres, kiedy jest ok. Wiec powtórka z rozrywki i witamy alergię ponownie... :(

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Upierdliwe to na pewno, ale przynajmniej wiesz, w co celowac.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny, które karmily mm, ktore mleko uwazacie za najlepsze? Czytam troche na necie na blogach mamy co analizują skad ale niestety za duzo o tym nie pisza. Chodzi mi o mleko mm z dobrym skladem. Wiem ze jest duzo przeciwniczek mm, ja tu nie chce pisac co lepsze czy mm czy cycek dlatego pytam mam co podawaly swoim dzieciom mm [emoji4]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
Hej... ostatnie 2 dni coraz gorzej...
Juz nie tylko bol gardla..sliny nie idzie przelykac... zaczely mnie uszy bolec.... mam dreszcze...telepie mnie...i na razie mam stan podgoraczkowy 37.4

Maz mniee zarazil...te same objawy.. angina..wczoraj mial 39 st na zwolnieniu...lezy w lozku...nawet jesc nie ma siły. .. ja was nie mam sily nadrobic.... bo resztki sil na 2 maluszkow przeznaczam.... zakupy sama bylam robic bo jutro zamknięte....oczywiscie z dziecmi pod pacha..bo maz po prostu spi non stop... sil mi juz brakuje... przeciez mamy nie moga chorowac..... na szczescie dzieci zdrowe... ehhh jak wyzdrowieje to wszystko nadrobie.... widze ze na razie 30 stron mam do nadrobienia.... w tym tempie jak piszecie to chyba nocke bede musiala zarwac zeby Was nadrobić :)
Myslami jestem z Wami i mam nadzieje ze same pozytywne wieści naplywaja :)
Ja ide umierac dalej :/


Ojjjj dużo zdrowia ! Oby się szybciutko poprawiło
 
Dziewczyny, które karmily mm, ktore mleko uwazacie za najlepsze? Czytam troche na necie na blogach mamy co analizują skad ale niestety za duzo o tym nie pisza. Chodzi mi o mleko mm z dobrym skladem. Wiem ze jest duzo przeciwniczek mm, ja tu nie chce pisac co lepsze czy mm czy cycek dlatego pytam mam co podawaly swoim dzieciom mm [emoji4]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]

Ja jak skonczylam karmic piersia to dawałam hipp 1 i daje do tej pory kolejne. Mialam obsesje ktore mleko wybrac godzinami analizowałam sklady i czytalam opinie... zwroc uwage jak wiele takich produktow ma cukier bardzo wysoko w skladzie chociazby stosunkowo drogi Enfamil jesli chcesz unikac cukru/ maltodekstryny czy jakolwiek to nazwa to juz zawezi Ci sie grono kandydatow


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, które karmily mm, ktore mleko uwazacie za najlepsze? Czytam troche na necie na blogach mamy co analizują skad ale niestety za duzo o tym nie pisza. Chodzi mi o mleko mm z dobrym skladem. Wiem ze jest duzo przeciwniczek mm, ja tu nie chce pisac co lepsze czy mm czy cycek dlatego pytam mam co podawaly swoim dzieciom mm [emoji4]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
Nie karmilam mm, ale z tego co mi znajome mówiły, to głównie od dziecia zależał wybór mm :) w sensie zdarzało się, że pierwszy wybór był strzałem w dziesiątkę, ale często po jakimś były problemy z kupa, po innym wysypka - chyba to też trochę indywidualne, tak mi się wydaje.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
U nas też ma być ok 20-21 stopni i od kilku dni jesteśmy umówieni na grilla ze znajomymi [emoji16]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
U nas też mniej więcej 20 zapowiadają, w górach 16 i ciągle się zastanawiam czy iść z córką w góry... Strasznie mnie ciągnie, ale jak ją ma alergia męczyć to chyba odpuszczę :(

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Ja jak skonczylam karmic piersia to dawałam hipp 1 i daje do tej pory kolejne. Mialam obsesje ktore mleko wybrac godzinami analizowałam sklady i czytalam opinie... zwroc uwage jak wiele takich produktow ma cukier bardzo wysoko w skladzie chociazby stosunkowo drogi Enfamil jesli chcesz unikac cukru/ maltodekstryny czy jakolwiek to nazwa to juz zawezi Ci sie grono kandydatow


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No wlasnie znalazlam ze enfamil ma tak wysoko w skladzie cukier i jeszcze w jego najgorszyn wydaniu. Po tym co udalo mi sie znalezc i przeczytac to właśnie skłanialam sie ku hipp [emoji846]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
reklama
Do góry