reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Nie karmilam mm, ale z tego co mi znajome mówiły, to głównie od dziecia zależał wybór mm :) w sensie zdarzało się, że pierwszy wybór był strzałem w dziesiątkę, ale często po jakimś były problemy z kupa, po innym wysypka - chyba to też trochę indywidualne, tak mi się wydaje.

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
Wiem, wiem i tez tak mysle, ale chcialam wiedziec ktore maja najlepsze sklady. Np enfamil na pewno na dziecku testowac nie bede bo sklad mi sie nie podoba [emoji4]

p19u9jcgp0rsz4z5.png


Wizyta nfz 9 kwietnia [emoji173]
Wizyta prywatna 19 kwietnia [emoji173]
 
reklama
Szalona dużo zdrówka dla Was! [emoji110]

Sandra nie karmiłam mm, ale koleżanka, która ma córkę niewiele starszą od mojej dawała hipp. Ale faktycznie nie zawsze dziecko zaakceptuje mleko, jakie się wybierze. Czasami też może mieć alergię i musi pić np pepti. Także to rzeczywiście dość indywidualny temat i na pewno wyjdzie w praniu [emoji6]

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
 
NaturalnaMama dajesz jej coś na tą alergię?

l22nvcqgtbqhny14.png


2nn33e3kj29kngoz.png
Mamy rupafin, ale jeszcze się wstrzymuję z podaniem, bo jak już podam to musi dostawać minimum 3 tygodnie. A to dopiero pierwszy dzień, więc chcę sprawdzić czy faktycznie alergia czy nie rozwija się jakiś wirus czy przeziębienie

Wysłane z mojego F3311 przy użyciu Tapatalka
 
Oby nie wyszła...coś Ty, nie kracz sobie. Miałaś w poprzednich ciążach?
O herbacie mam na myśli czystą maline...nie czarną z domieszką malin.
Ja pije Kawona...o taką
8ec87d6a4be064f3bbed984dae7e87d6.jpg


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzie dostane taka herbatke..tesko auchan biedra ?? Lidl?
2 ciaze bez cukrzycy.... ale tylko w tej mnie od slodkiego odpycha od samego poczatku..... wiec cos jest na rzeczy...organizm wyczuwa zeby nie jesc slodkiego...a słodycze jak narkotyk mnie kiedys przyciagaly.. teraz..to na zwykla cole patrze to widze sam cukier... za slodkie wszystko dla mnie
 
Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa. Obecnie zaczął mi się 13 tc. Miałam juz badania prenatalne i wszystko ok, na 80% dziewczynka. Mam do Was pytanie. Czy tez macie uczucie takiego rwącego bólu w pochwie. Czasem mnie tak rwało/ciągnęło, ale ostatnio odczuwam to częściej w ciągu dnia nawet kilkanaście razy.

Witaj... :)
ja dzis zaczelam 13 tc..wiec prawie równo idziemy :)
mnie nic nie rwie..nie boli
 
Z tymi malinami ja czytałam że trzeba uważać (teściowa też mi to mówiła, nawet kompotu z malin mi nie pozwoliła wypić)

Link do: Uwaga na sok malinowy w ciąży! - RODZICE.PL

3jgxikgnv87dhgfb.png

Nie jest to poparte zadnymi badaniami...tylko ktos sobie taki post napisal i wymyślił..... ja bym sie tym nie sugerowała.... jadlam duuuzo malin i innych owocow..bo rodzice maja posadzone w ogrodzie.....i truskawki..i borowki..i winogrona.i wisnie... jak jade altem..to wcinam prosto z krzaka jak opetana... :)
Natomiast z niczym nie wolno przeginac...dieta powinna byc zbilansowana.. :)
 
Mnie czasem też boli tam coś w środku, mam wrażenie że to gdzieś przy szyjce macicy ;/ , zazwyczaj jak ponoszę dłużej synka to czuje takie ukłucia. Gorsze jest to, że już zaczyna mi dokuczać spojenie łonowe...

Szalona nie odpisałam Ci w związku z tym Twoim USG :D będziemy zatem podglądać maluchy w tym samym dniu, bo ja też 9 ;) tylko że ja dopiero po 17.

Jeszcze tylko niedziela :)))

Dzisiaj babcie dzwonily czy juz znamy płeć ...babcie chcialyby wnuczke...bo wnukow maja tylko i az 2 co urodzilam... chca "prawdziwymi babciami" zostac :)
Pytaja czy kucyki wodac na usg :)

A maz ich denerwuje ze na bank syn bedzie...:)

No ale gdzie by taki meski plemnik przetrwal 4 dni... niemozliwe :)

Tak czy inaczej..Filip lub Alicja dolaczy do rodziny
 
reklama
Do góry