reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A ja się dzisiaj nasłuchałam, że kobiety, które w ciąży biorą witaminy,
Ja biorę Mama DHA, rodzą bardzo duże dzieci, czy to prawda doświadczone Mamy ?
Koleżanka mówiła dzisiaj, że jej syn ponad 4 kg ważył. Brała codziennie witaminy i położna jej powiedziała, że to przez to.
A mi się wydaje że to mit. Ja brałam witaminy w 1 ciąży i syn miał 3750 to dużo? Raczej normalnie jak na chłopca. [emoji4] teraz też biorę i lekarz nic nie mówi że rośnie za szybko [emoji23]
 
reklama
Dziewczyny wiem że temat ułożenia dziecka jest jeszcze daleki, ale znalazłam tutaj artykuł w którym dają porady na całą ciążę
Link do: Poród: co możesz zrobić, by dziecko ułożyło się prawidłowo
Super. [emoji4]
Na pewno się przyda.
Moja koleżanka całą ciążę chodziła na basen. I mała się obróciła główką do góry jakoś w 35 czy 36 tyg. A potem znów obróciła się główką w dół.
Mięśnie się rozluzjiaja w wodzie i dziecko ma trochę więcej miejsca. Dlatego woda pomaga. Ale tylko basen sportowy żaden rekreacyjny.
 
Przecież prenatalne i usg na zwykłej wizycie robi się na tym samym sprzęcie (?) chyba ze na prenatalnych byłaś u kogoś innego.
Ale jak do jednego lekarza to to jest jeden i ten sam aparat usg ;)
No raczej nie jest to ten sam sprzęt. Chyba większość z nas szła do innego lekarza na prenatalne. A jeśli nie to tak powinno być. Ten temat też już był poruszany i ja się z tym zgadzam.
Ja prenatalne miałam robione na sprzęcie jakimś mega doskonałym. Szpital pożycza od tego lekarza w trudnych przypadkach...
 
Mamuśki nie sposób Was nadrobić [emoji6]
Czytam co jakiś czas, ale niestety bez szans na ogarnięcie wszystkich zaległych stron.

Gratuluję wszystkich udanych wizyt/badań tych standardowych i tych bardziej zaawansowanych [emoji4]

Byłam dziś na wizycie i wszystko ok, ale niestety dzidziuś nie był łaskawy i nie pokazał się wystarczająco dobrze, także lekarz stwierdził, że jak nie ma 100% pewności to nie będzie mówił. Za 3 tyg mam połówkowe to może wtedy poznamy płeć [emoji4] w każdym razie najważniejsze, że wszystko dobrze z maluszkiem [emoji4]

Macie już ustalone połówkowe?
 
Dziewczyny, kamień z serca :) Odebrałam wyniki pappa- ryzyko zmalało jeszcze bardziej! Trisomia 21 - 1:3569 :) Trisomia 18- 1: 8967; trisomia 13- <1:20000 :) Jutro już chyba powiem w pracy, co prawda szef ostatni dzień przed urlopem, to mu urlop trochę zepsuję :p Ale może dobrze to przyjmie ;)


Gratulacje ! :-)
Przed urlopem fantastycznie. Sobie chłopak na spokojnie przyjmie informacje :p
 
Dziewczyny, kamień z serca :) Odebrałam wyniki pappa- ryzyko zmalało jeszcze bardziej! Trisomia 21 - 1:3569 :) Trisomia 18- 1: 8967; trisomia 13- <1:20000 :) Jutro już chyba powiem w pracy, co prawda szef ostatni dzień przed urlopem, to mu urlop trochę zepsuję :p Ale może dobrze to przyjmie ;)

Super Kffiatek. To teraz już tylko się cieszyc[emoji846][emoji106]
 
reklama
Mamuśki nie sposób Was nadrobić [emoji6]
Czytam co jakiś czas, ale niestety bez szans na ogarnięcie wszystkich zaległych stron.

Gratuluję wszystkich udanych wizyt/badań tych standardowych i tych bardziej zaawansowanych [emoji4]

Byłam dziś na wizycie i wszystko ok, ale niestety dzidziuś nie był łaskawy i nie pokazał się wystarczająco dobrze, także lekarz stwierdził, że jak nie ma 100% pewności to nie będzie mówił. Za 3 tyg mam połówkowe to może wtedy poznamy płeć [emoji4] w każdym razie najważniejsze, że wszystko dobrze z maluszkiem [emoji4]

Macie już ustalone połówkowe?

Ja mam na 25 maja
 
Do góry