reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Hej :)
Nie było mnie raptem parę dni a tu tyle do czytania :szok:
Wizytujacym mamusiom i tym,które wiedza co juz maja w brzuszku gratuluję :-D
Cieszę się,że u nas na grupie wszystkie dzidzie są zdrowe i mamusie mimo przeciwności,dają temu wszystkiemu radę :)
Witam również nowe mamy,bo widziałam,że i takie sie pojawiły :-) :)
A i co to sie dzieje,jednak wiele dziewczynek się ujawniło:laugh2:moze byc tak jak dziewczyna któras napisała,że teraz płeć piekna sie ujawnia bo dzidzie większe i więcej widac :)
Ja po weekendzie na zajęciach jeżdziłam do nowego domku i nareszcie zaczyna to jakoś wyglądac i jest nadzieja,że lipiec bedzie miesiacem przeprowadzki :tak:
A i zakupy nieplanowane poczyniłam. Odkupiłam laktator z TT od dziewczyny,która nie uzyła go ani razu,tylko wyparzyła po zakupie i koleżanka,która pojechała do szwagra do Uk kupiła mi bodziaki i pajacyki w wielopaku za naprawdę niewielkie pieniadze :)
 
Ja po połówkowych pakuje się w auto i jadę na Chorwację. Boziu mam nadzieje se z tym szwem okrężnym na szyjce mi lekarz pozwoli [emoji23]
Ale ostatnio jak mu mówiłam to nic nie mówił ze mam nie jechać. Nawet polecał knajpki z dobrym winem (lol?)
Loo super [emoji3][emoji3][emoji173] my w czerwcu do Bułgarii samolotem [emoji846]
 
U mnie połówkowe 4 czerwca :)

Te podpisy pod suwaczkami to chyba nijak sie mają do rzeczywistości. Tu jest napisane,że dzidzia waży 28 gramów a wiekszośc dziewczyn wspominała,że ok 100 gramów waża ich maluchy,mój tez :)
 
reklama
Do góry