reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Ja dziś byłam na wizycie i z ciekawości zapytałam o lot samolotem i dr powiedziała ,że w żadnym wypadku nigdzie nie lecieć ( z moja ciążą wszystko w porządku)
Wiec chyba to nie jest jednak takie zdrowe .

Idąc tym tropem lepiej nie wstawać, bo można się przewrócić. Jak wszystko przebiega prawidłowo to dlaczego nie ? Miliony babek w ciąży lata
 
Idąc tym tropem lepiej nie wstawać, bo można się przewrócić. Jak wszystko przebiega prawidłowo to dlaczego nie ? Miliony babek w ciąży lata
Mój gin nie widzi przeciwwskazań, jeśli ciąża przebiega prawidłowo, a lot nie trwa dłużej niż 3h. Swoją drogą w drugiej połowie czerwca wybieramy się do uk na tydzień [emoji6]
 
Ja dziś byłam na wizycie i z ciekawości zapytałam o lot samolotem i dr powiedziała ,że w żadnym wypadku nigdzie nie lecieć ( z moja ciążą wszystko w porządku)
Wiec chyba to nie jest jednak takie zdrowe .
Z tym "żadnym pozorem" to takie niepotrzebne stawianie na ostrzu noża. Ciekawe, co by powiedziała, gdybyś musiała być w Londynie, żeby zdać egzamin doktorski na tamtejszej uczelni - czy lepiej lecieć, czy tłuc się drogą lądową i podwodnym tunelem (a może z Calais do Dover promem) ;)
 
98E93E88-F09B-4794-B5FC-BFD80D2F8469.jpeg
Z tym "żadnym pozorem" to takie niepotrzebne stawianie na ostrzu noża. Ciekawe, co by powiedziała, gdybyś musiała być w Londynie, żeby zdać egzamin doktorski na tamtejszej uczelni - czy lepiej lecieć, czy tłuc się drogą lądową i podwodnym tunelem (a może z Calais do Dover promem) ;)
A najlepiej siedzieć w domu przez 9 miesięcy jak Golum z władcy pierścieni i później się wyłonić z jaskini ... nie malować się, nie farbować włosów, nie malować paznokci, nie wychodzić na słońce , nie jedz tego nie jedz tamtego , tam nie idź, tam nie patrz .... masakra. I dodam jeszcze ze ja serdecznie pie*dole ich wszystkich , szczególnie stare babsztyle co już zapomniały jak to jest i te co nigdy tego nie doświadczyły a wiedza wszystko najlepiej .... ooo
 

Załączniki

  • 98E93E88-F09B-4794-B5FC-BFD80D2F8469.jpeg
    98E93E88-F09B-4794-B5FC-BFD80D2F8469.jpeg
    78,7 KB · Wyświetleń: 306
Ostatnia edycja:
..a to Ty masz najbardziej zblizona sytuacje do mojej... :) 2 maluszków i 3 maluszek w drodze...i tez 2 synow... a teraz co bedzie ? Wiesz juz? Co bys chciala?
2 maja ide na wizytę to może się dowiem. W poprzedniej ciazy chciałam córkę a teraz czuję ze będzie trzeci chłopak :) maz twierdzi że on tylko chłopaków produkuje [emoji14] ale na wszelki wypadek zastanawia się nad wyremontowaniem pokoju dla dziewczynki [emoji23] generalnie bardzo bym się zdziwiła gdyby siusiaka nie było i pewnie do dnia porodu miałabym watpliwosci :D
 
reklama
Do góry