reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A ja HIT zachciankowy.
Właśnie zjadłam calą tubke mleka zagęszczonefo, gostyńskiego. Słodzonego oczywiście.
:D
Ja tez wczoraj kupiłam ale u mnie bardziej narzeczony jest wielbicielem tego przysmaku :D na szczęście coś mi zostawił:D
 

Załączniki

  • IMG_6004.JPG
    IMG_6004.JPG
    1,4 MB · Wyświetleń: 51
reklama
Ja mam dziś jakiś zły dzień ,mam dola bo ciagle zle się czuje , rzadko kiedy jestem na chodzie , to już 17 tydz a ciagle mnie mdli , nic nie smakuje, do tego ciśnienie 90/50 ze z lozka nie da się wstać ... chciałabym wyjść gdzie kolwiek a nie mam siły ... już mam dość tv i książek , spalabym cały czas, ale wtedy dochodzi ból głowy .... jestem zdechła totalnie o_O
Witaj w klubie niskociśnieniowców. Ja jak czuję, że głowa zaczyna mnie boleć, bo niskie ciśnienie, to wypijam kawę i pomaga. Ale też mam takie dni, że ledwo łażę (i bez ciąży;)). Zawsze się śmiałam do swojej młodzieży w szkole, że przynajmniej oni mi podnoszą to ciśnienie, a teraz nie ma kto;) chyba że synuś albo mąż;)
 
Tak, wierzę, to ma wpływ. Sama bardzo długie lata tak miałam. Nie wiem, czy to ciąże coś zmieniły, czy regularnie branie globulek z kwasem mlekowym, ale od kilku lat mam spokój.


Teoretycznie w ciąży powinni Cię w 7 dni przyjąć, wiesz? A sprawdziłaś tego hematologa, czy ciężarnymi się zajmuje?

Wróciłam od gina i napiszę jedno: zmieniam prowadzącego. Czego to ja się dzisiaj nie nasłuchałam... Mam nadzieję nigdy nie musieć przekonać się, że on jako jedyny na tym świecie się o mnie troszczy. I jednak odczytuję to w ten sposób, że mówi mi najgorszy scenariusz, żeby potem nie pociągać go do odpowiedzialności. Bo de facto teraz nie stosuję się do jego zaleceń hospitalizacji i on ma ręce czyste.
Czyli bardzo asekuracyjnie:oo: to chyba faktycznie nie ma się co zastanawiać
 
Mnie też lekko od wczoraj boli, ale u mnie jest odwrotnie - lody to mój sposób na ból gardła [emoji14] dzięki za podpowiedź, coś właśnie za mną chodziło :D a co do pastylek to przy grypie używałam p r e n a l e n i nawet dawały radę

Właśnie dokładnie te same pastylki mam ;) zobaczę czy pomogą. Na razie tragedii nie ma , oby tylko się nie rozwinęło bardziej.
 
Witaj w klubie niskociśnieniowców. Ja jak czuję, że głowa zaczyna mnie boleć, bo niskie ciśnienie, to wypijam kawę i pomaga. Ale też mam takie dni, że ledwo łażę (i bez ciąży;)). Zawsze się śmiałam do swojej młodzieży w szkole, że przynajmniej oni mi podnoszą to ciśnienie, a teraz nie ma kto;) chyba że synuś albo mąż;)
Na mnie kawa działa 10 min, później znowu to samo .... chyba prześpie dzisiejszy dzień , brzydko, zimno , co chwile pada deszcz, a ja wyje w poduszkę.... i cały czas myśle czy zaraz nie zwymiotuje .... rewelacja
 
reklama
Do góry