reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ja też widziałam ostatnio malucha na polowkowych, jak byłam tyg temu to nie zrobił USG bo mówił że za często nie mozna, teraz mam wizytę na 11.05 to będzie 19tc wiec spodziewam się że też mi nie zrobi bo powie że zaraz połówkowe...wiec to chyba tak w miarę normalnie?
Tak jak pisałam wyżej, zaleca się, żeby zrobić w ciąży 4-5 usg. Ale jeśli niektóre dziewczyny maja na każdej wizycie, to wg mnie to tylko powód do radości:)
 
reklama
W Wawie b

W Warszawie wizyta prywatna z usg około 300 zł;)
Ja za prenatalne + pappa płaciłam 450 zł. A za wizytę płacę 220-250. I to w niewielkim mieście... Ale chodzę do najlepszego specjalisty i ma super sprzęt i wgl nie żałuję pieniędzy, najważniejsze, żeby z dzidziusiem było wszystko w porządku.
 
Ja też widziałam ostatnio malucha na polowkowych, jak byłam tyg temu to nie zrobił USG bo mówił że za często nie mozna, teraz mam wizytę na 11.05 to będzie 19tc wiec spodziewam się że też mi nie zrobi bo powie że zaraz połówkowe...wiec to chyba tak w miarę normalnie?

To kiedy ty masz połówkowe ? Ja mam polowkowe 15 maja w równo 20+0 , a Ty mówisz że masz w 19 TC wizytę normalna .... :confused:
 
To kiedy ty masz połówkowe ? Ja mam polowkowe 15 maja w równo 20+0 , a Ty mówisz że masz w 19 TC wizytę normalna .... :confused:
Mam wtedy normalna wizytę bo muszę iść po kontynuację zwolnienia a że chodzę na NFZ to musiałam normalnie wyznaczyć wizytę żeby nie wciskać się później w kolejkę a na polowkowe umowie się właśnie jak będę wtedy z nim rozmawiać. Tak miałam też z prenatalnym w piątek byłam na wizycie normalnej po zwolnienie a na niedziele umówiłam się z lekarzem w szpitalu na oddziale żeby zrobił pomiary. Lekarz tak doradził że woli w innym szpitalu mi zrobić prenatalne bo tam gdzie chodzę do niego na NFZ jest słabszy sprzęt i nie bierze za niego odpowiedzialności jeśli chodzi o tak poważne USG
 
reklama
Do góry