reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Czesc dziewczyny. Wczoraj nie miałam sił pisać. Ostatnio taka wypompowana się czuje... I plecy zaczęły doskwierac :( Mam nadzieję ze mi się lumbago nie włączy jak w poprzedniej ciazy. No i jeszcze ta pogoda - szara, bura i ponura. Chyba mam dziś dzień narzekania...
Powodzenia dziewczyny na wizytach :)
 
U nas też pada. A tyle dni było słonecznych, syn przyzwyczaił się ze wychodzimy ze od wczoraj jak głowie siedzimy w domu to już mi wstaję o 5.40 a nie 6.40 ale na szczęście nadal idzie spać po mleku więc się wysypiam. Właśnie wstalismy po 8, gnijemy w łóżku Ale zaraz wstać trzeba. Jedyny + takiej pogody to oznacza że mąż będzie szybciej w domu :)
 
U nas też pada. A tyle dni było słonecznych, syn przyzwyczaił się ze wychodzimy ze od wczoraj jak głowie siedzimy w domu to już mi wstaję o 5.40 a nie 6.40 ale na szczęście nadal idzie spać po mleku więc się wysypiam. Właśnie wstalismy po 8, gnijemy w łóżku Ale zaraz wstać trzeba. Jedyny + takiej pogody to oznacza że mąż będzie szybciej w domu :)
Hehe to u mnie to samo, moj wróci wcześniej do domu [emoji4][emoji173]
A nawet lepiej ze taka pogoda, po upalach lubie troche deszczu [emoji3]
 
Dziewczyny powodzenia na połówkowych, widzę że sporo Was dzisiaj je ma ;). U nas też dziś zimno, szaro buro i pada.
 
Hej. Ja już po połówkowym. Wszystko super, okaz zdrowia [emoji6] I będzie na 100% dziewczynka - Kinga. Mąż niepocieszony, że druga córka będzie. Ja w sumie trochę też, ale mamy jeszcze parę miesięcy, żeby się z tym oswoić.

Boję się, że mąż będzie mnie męczyć o trzecie dziecko, żeby był chłopak. A ja mogę już nie chcieć trzeciego [emoji33] Możemy mieć trzecią córkę i tak. Moja teściowa chociażby ma 4 siostry i żadnego brata. Teściowa to ostra babka, a jest najłagodniejsza z nich :-) Jak do niej przyjechałam pierwszy raz, to spytała "kawa, herbata, czy wpierdol?". To był taki żarcik i później już załapałam kiedy należy się jej bać, a kiedy nie [emoji1] Mój mąż już więc przeżywa, że będą same baby w domu. Spodziewa się takich harpii, jak jego mama i ciotki [emoji1]

Super gratulacje córeczki :rolleyes: najwazniejsze że zdrowa :-D
 
reklama
Ja o 16:15 trzymamy kciuki. Już się doczekać nie mogę .


Oooo też polowkowe super powodzenia :rolleyes:
Nie denerwujcie się badaniem , żebyście jak ja nie miały skurczu podczas badania bo wtedy dłużej trwa badanie , lekarz się też złości że dobrze pomiaru nie może zrobić iiii zdjęcia i filmiki jest słaby mino super sprzętu ( u mnie tak było mam fatalne zdjęcia nie wyrazne bo synek nie miał dużo miejsca przez mój skurcz którego dr facto nie czułam w ogóle :o:( )

Będzie dobrze :)
 
Do góry