reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziś lekarzowi będę o tym tłukła do głowy że 3*1 magnez to za mało dla mnie ....
Może oprócz zwiększenia dawki musisz zmienić substancję czynną? Po prostu inny lek brać. Ty już kiedyś pisałaś o niedoborach magnezu u siebie, czy ktoś kto Cię kiedyś konsultował (neurolog?) mówił Ci coś o "oliwie magnezowej"?
 
reklama
A taka sytuacja, za mc 30/06 mamy wesele znajomych i trzeba do 1/06 potwierdzić bo to w lokalu dosyć drogim i sie bije z myślami co robić czy iść czy nie ? O tańcu mogę zapomnieć ,najwyżej jakiś wolny kawałek . Ale co wszyscy pójdą się bawić a my zostaniemy sami za stołem ?

Dwa , nie mam nic ani sukienki butów dodatkow... Wysiedzieć wysiedze bez leżenia bo się źle czuje tak z 4-5 h... i co tu robić iść czy nie iść ???... :confused::D

Lubię wesela , fajne ekipa znajomych będzie troszkę mi szkoda by było... Ale wiadomo synek i jego zdrowie najważniejsze :-D

Chodzilyscie na wesela w ciąży ok 26 TC tj 7 mc już.... ???
My mamy wesele 24 sierpnia A termin porodu mam na 2 października. Jeżeli będę się dobrze czuła i z dzidzia będzie wszystko dobrze to mam zamiar iść na to wesele.
 
Czesc dziewczyny! Jestem po badanich polowkowych, bedzie dziewczynka! :D wazy juz 503g!

Doktor mowil caly czas, ze wszytsko w porzadku, pieknie itd...ale na koncu powiedxial, ze nie ma sie czym przejmowac, ale musi wspomniec, ze jest taka mala plamka choroid plexus cyst (Torbiele splotów naczyniówkowych w mózgu) , ktora ma 2mm i ze to na pewno sie wchlonie - ze sprawdza w nastepnym badaniu. Kazal sie nie przejmowac, ze w wiekszosci ciaz sie to pojawia, ale zanika do 30 tyg. Ehh...ale ja oczywiscie juz panikuje....

Czy ktoras z Was miala cos takiego u dzidziusia?
 
Czesc dziewczyny! Jestem po badanich polowkowych, bedzie dziewczynka! :D wazy juz 503g!

Doktor mowil caly czas, ze wszytsko w porzadku, pieknie itd...ale na koncu powiedxial, ze nie ma sie czym przejmowac, ale musi wspomniec, ze jest taka mala plamka choroid plexus cyst (Torbiele splotów naczyniówkowych w mózgu) , ktora ma 2mm i ze to na pewno sie wchlonie - ze sprawdza w nastepnym badaniu. Kazal sie nie przejmowac, ze w wiekszosci ciaz sie to pojawia, ale zanika do 30 tyg. Ehh...ale ja oczywiscie juz panikuje....

Czy ktoras z Was miala cos takiego u dzidziusia?
Mamaginekolog o tym pisała, że nie trzeba się tym przejmować, bo to jest ponoć bardzo częsta rzecz w ciąży i że w niemal 100% się wchłania samo z siebie :)

Edit: Napisała, że jeśli to jest jedyna nieprawidłowość, którą lekarz zauważył to można o niej zapomnieć :)
tu link do artykułu - Link do: Najczęstsze "nieprawidłowości" w USG połówkowym - Opowiadam historie z życia i przemycam wiedzę medyczną dla Kobiet
 
Tak. Ale nie wiem o chodzi bo od jakiegos czasu co zastrzyk to ogromny siniak. A miałam tą sztukę już opanowaną. Zastrzyki robie nawet na zewnątrz żeby w świetle słońca widzieć dobrze żyły :) a i tak mi sie robią. Podobno będę to miała do dnia porodu. A jak u Ciebie? Lekarz wspominał do kiedy?
No dalej właśnie i też,tak jak i Ciebie,do porodu mam je mieć. Ja zauważyłam inną zmianę,dalej bez siniakow bo tez ich juz troszkę wzielam,ale od jakiegoś czasu wklucie bardziej boli. Owszem,wcześniej też nie była to przyjemność,ale yeraz jakaś wrażliwsza skóra jest. Na nogach czy rekach też. Po cisnieniomierzu mam slady,a depilator na nogach to katorga.
Ty jaką masz dawke?
 
Czesc dziewczyny! Jestem po badanich polowkowych, bedzie dziewczynka! :D wazy juz 503g!

Doktor mowil caly czas, ze wszytsko w porzadku, pieknie itd...ale na koncu powiedxial, ze nie ma sie czym przejmowac, ale musi wspomniec, ze jest taka mala plamka choroid plexus cyst (Torbiele splotów naczyniówkowych w mózgu) , ktora ma 2mm i ze to na pewno sie wchlonie - ze sprawdza w nastepnym badaniu. Kazal sie nie przejmowac, ze w wiekszosci ciaz sie to pojawia, ale zanika do 30 tyg. Ehh...ale ja oczywiscie juz panikuje....

Czy ktoras z Was miala cos takiego u dzidziusia?
To świetnie,gratulacje:) imię juz jest?
 
Pytałam od razu. 'system bilwtowy, jeśli ktoś mnie przepusci to jak najbardziej'. Oczywiście wszyscy jak usłyszeli o co pytam to glowa w druga stronę. Dopiero wyszłam...
Dziwne, ja wczoraj tez bylam w urzedzie, tez panuje system biletowy i przyjeli mnie bez problemu a tak to czekalabym chyba z 3 godziny..
 
reklama
Pewnie jakbym była w bardziej zaawansowanej ciąży, albo źle się czuła to bym się wykłócała, ale ja się na prawdę dobrze czuję :) no i widziałam starsze panie w kolejce, jedna o kulach, więc stwierdziłam, że poczekam. Upału nienawidzę nawet bez ciąży, ale w urzędzie klimatyzacja, więc narzekać nie mogłam ;)
Dziwne, ja wczoraj tez bylam w urzedzie, tez panuje system biletowy i przyjeli mnie bez problemu a tak to czekalabym chyba z 3 godziny..
 
Do góry