reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jak się wrodzi w tatusia to się będzie wiercić oj będzie... [emoji23] ale jest nadzieja że będzie grzeczny jak mamusia [emoji6]
To oby jednak po mamusi geny poszly :p jak moj mial taki okres miedzy 8 a 14 msc ze spiac wsadzal raczke albo nozke miedzy szczebelki a pozniej na sile probowal wyrwac, to mial bez przerwy since jakbysmy go tlukli :/ cały czas zakładam ochraniacze na lozeczko a on i tak potrafi to sobie zrobić. A płacze przy tym tak w srodku nocy ze chyba sasiadow tez z lozek zrywa, nie tylko nas... Z nadzieja czekam na tapczanik i oby z niego nie spadal ;)
 
Mialam nadzieje ze nospa wystarczy. U mnie tez sie zdarzyla dwa razy podobna sytuacja i nospa z magnezem plus lezenie pomoglo. A nie ma szansy zeby tesciowa przyjechala dzisiaj do Was? To by bylo bezpieczniejsze wyjście na dzisiejszy dzien.

I co bierzesz to nospe caly czas ?

Pewnie by przyjechala jak bym ja poprosila, dzwonila tylko czy cos mi ugotowac. A nie chce jej tu za bardzo bo wlasnie polozylam syna na drzemke bez tego smoczka cholernego i moga byc placze a ona od razu tez sie poplacze ... bo juz raz tak bylo wiec nie mam nerwow dzis na to [emoji38]
 
reklama
A tak w ogóle to dzień dobry Mamuśki. Powodzenia na wizytach i zdrówka dla Mam z problemami zdrowotnymi.

Mam takie małe pytanko. Zamierzam kupić łóżeczko z funkcją tapczanika. I się zastanawiam czy to dobre rozwiązanie? Korzystały Wasze dzieci z tego? Czy jak już będzie mógł korzystać z tapczanika to nie będzie mu tam za ciasno? Takie mnie naszły dzisiaj refleksje A już byłam zdecydowana...
Jak dla mnie za wysokie te krótsze boki. Jakoś nie przekonuje mnie to.
Pamiętam ile radości miał synek że śpi na dużym łóżku...[emoji1][emoji1][emoji1] oczywiście z barierką. Teraz też tak zrobimy [emoji4]
 
Do góry