reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

dziewczyny ponawiam pytanie w sprawie gemini ;)
i mam jeszcze jedno pytanie, kupujecie wit D w formie twist off czy raczej kropelki? bo właśnie się waham...
jak kropleki to które? z tymi twist off mam doświadczenie, choć kiedyś prawie zawału dostałam jak wyślizgnęła mi stę ta osłonka z palców prosto w usta młodego...
Dopiero doczytałam:)
Na gemini ja jednak tez biorę aspirator. Do tego dokladam tanrum rosa i szesciopak chusteczek nawilzanych dla niemowląt 6x60(poleca je srokaO). Od razu biorę też czopki glucerynowe dla mnie i malego(cena porownywalna stacjonarnie),płatki kosmetyczne dla maluchów,nappy fresh,majtki siateczkowe,nivea na kazda pogode i kilka rodzajów podpasek(cena porownywalna). I jeszcze jakieś pierdoły:)
Ja kupuję również w Asplaneta-wiele rzeczy taniej niż na gemini no u zalezy mi na butelkach w super cenie.
 
reklama
Bije rekodry we wszystkim te negatywne i pozytywne, wyszlam w drugiej dobie po cc do domu ze wzgledu na moj stan psychiczny. W pierwszej dobie odciagalam 0,3ml co 3 h w drugiej dobie juz 30ml co 3 h. Dzis doba 3 a ja za jednym razem mam 60ml [emoji43] nasze male sukcesy. Synus stan dobry stabilny. Dzis w nocy rozeszlo sie szycie jechalam na IP zalozyli dodatkowy szew. O i o.
Zegnam sie dziewczyny. Bywajcie silne i zdrowe. Trzymajcie dzidzusie z calych sil w brzuszkach. Duzo zdrowia ! Powodzenia [emoji8]
Nie zagnaj się z nami bo my cały czas o Was myślimy i chciałybyśmy wiedzieć co dalej u Was :)
Super że tak ładnie laktacja się rozwinęła :) a przede wszystkim ze maleństwo sobie dobrze radzi:)
 
UWAGA PRZEPIS NA LODY!!!

Link do: Orzechowe lody z solonym karmelem z daktyli - erVegan

Nie wiem już kto chciał, tyle osób pisało, że nie pamiętam.aby odznaczyć wszystkie.
Link do.przepisu powyzej.
Zrobiłam wczoraj.Dzis jest 11.06 i właśnie kończę ostatnia miskę...
Celowo rano nie kupiłam bananów i... Pewnie pójdę po drzemce małego.Mam nadzieję że.jak się nimi.przezre to już nie będzie chciała. Pytanie ile to zajmie...
 
Dasz link jakie konkretnie kupilas? Bo nie wiem czy dobrze rozumiem, sa jedno i wielorazowe i nie wiem w koncu ktore kupic [emoji14]

Hmmm kupowałam wielorazowe, bo faktycznie nie rozpadną się na dupsku zaraz po założeniu jak jednorazówki, ale wyrzucałam je po zdjęciu. Nie imaginuje sobie tego prać o_O jeszcze w szpitalu do tego, full odwiedzających i mokre gacie. ale to ja :D
 
Ja mialam majty siateczkowe I nie ma możliwości zeby tam się cos grzalo. Bo to same dziury. Jak najbardziej je polecam, super Trzymaj wkładke I nic nie cisnie. Teraz też juz kupione
A jak będą trochę za duze to będą się też trzymac? Strasznie nie lubię mieć bieliznę na styk wiec zamówiłam większe o rozmiar, tymbardziej że do porodu pewnie mi jeszcze dupka urośnie [emoji13] i się zastanawiam teraz czy są na tyle elastyczne żeby w razie czego nie spadały ?
 
IMG_0264.jpg
IMG_0261.jpg
kokon z Jukki jakby któraś była zainteresowana jak wyglada na żywo
 

Załączniki

  • IMG_0264.jpg
    IMG_0264.jpg
    377,3 KB · Wyświetleń: 393
  • IMG_0261.jpg
    IMG_0261.jpg
    321,2 KB · Wyświetleń: 392
Mam do Was jeszcze jedno pytanie. Jadę na ten koncert za 3 tygodnie i chcę mieć wszystko pewne w razie wu. Jeśli odpukać, coś by się działo, który szpital w Warszawie najbliżej stadionu? Pytanie czysto teoretyczne, ale jednak wolę takie rzeczy wiedzieć...
Praski Ale kochana tam tylko donoszone ciąże. Najlepiej będzie Madalińskiego, albo czerniakowski.
 
reklama
Do góry