reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Podnóżek toaletowy! Ja posiadam o bardzo sobie chwale. Polecam dla osób zmagających sie z rożnymi problemami (w tym również z hemoroidami).
Właśnie dzisiaj babeczka fizjoterapeutka mówiła ze po porodzie powinno się wyprozniac z nogami na stołku, podescie takim dla dzieci. Bo jest lepszy kąt, rozluźnia się mięśnie i tak nie boli.
 
Nie nadrabialam was. Nie dam rady. Jutro mam wizytę usg. Zobaczymy co to będzie. Trzymajcie kciuki bi ostatnio usg (prywatnie musiałam wtedy iść) miałam w maju. Wiec bardzo dawno. Na nfz miałam w 7 tv wiec kuz nawet nie komentuje. Mam nadzieje ze to na nfz bedzie dobrze zrobione. Jesli nie to będę musiała zapisać się prywatnie. Co do pisma. Nie dostałam odpowiedzi (pewnie tak samo jak za 1 razem będę czekać ponad 2 tyg aby debil mogl znalezc jakies rozwiązanie aby nie bylo ze to jego wina. )
 
Nie nadrabialam was. Nie dam rady. Jutro mam wizytę usg. Zobaczymy co to będzie. Trzymajcie kciuki bi ostatnio usg (prywatnie musiałam wtedy iść) miałam w maju. Wiec bardzo dawno. Na nfz miałam w 7 tv wiec kuz nawet nie komentuje. Mam nadzieje ze to na nfz bedzie dobrze zrobione. Jesli nie to będę musiała zapisać się prywatnie. Co do pisma. Nie dostałam odpowiedzi (pewnie tak samo jak za 1 razem będę czekać ponad 2 tyg aby debil mogl znalezc jakies rozwiązanie aby nie bylo ze to jego wina. )
Daj znac jutro po [emoji8]
 
Jedna łyżeczka wieczorem po posilku :) wsypać do wody albo prosto do buzi i popic minimum 250ml wody soku czy czymkolwiek [emoji3]

Ja mam w saszetkach wiec 1 saszetkę rozpuszczam w wodzie ale można kupić taka puszkę i wtedy chyba łyżką się odmierza. W puszce chyba taniej wychodzi.

Oko dzięki dziewczyny !

A to w miarę znośne do picia ?
 
reklama
Do góry