reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dzień dobry:)
Za każdym razem oczywiście mnóstwo do nadrobienia,ale i świetne wieści i dzieciaczkach!:D
Gratuluję wszystkim wizytujacym mamom dużych maluchów i dobrych szyjek :)

Ja w poczekalni u okulisty jestem,zbadam sobie dno oka na wszelki wypadek. Na pewno będę spokojniejsza,że pozwala mi na sn(bo bardzo liczę,ze jednak pozwoli) :)

Co do Swiata dziecka z allegro to spokojnie...ja zamawialam od nich juz w maju,ale patrzylam na czas wysylki i chyba bylo to nieci dłużej.

I mnie dziś paczka z gemini przyszła,szczesciem zaznaczylam fakturę:)
Aspiratorek wygląda super-solidny,ciagnie zdecydowanie ale delikatnie. Nie ogarnelam tylko jak wyłączyć melodyjki jak już się je wlaczy no i w końcu wyjęłam baterie :D
Można link do aspiratora? [emoji6]
 
reklama
Przypomnialo mi die cos takiego szalona. -jak masz na imie chlopczyku?-baltek
- bartek od bartosza czy bartlomieja?
- od baltazara
Taaaaa....zle go wspominam.. nie dosc ze tyle sie wymeczylam przed to na.koniec cc... bolalo przed..w trakcie i po porodzie... takie prawie 2 w 1... ale zazwyczaj dziewczynom szybciej idzie i nie konczy sie cc

Mąz do pracy pojechal... ja za 2h po syna do przedszkola musze iść......jest tak gorąco..ze przejscie 1km to jakos wyczyn będzie :/

Kupilam w biedronce ta bańkę dmuchana dla dzieci... otwieram w domu przy malym..a ona pęknięta :( dziecko w ryk....

Jezeli chodzi o imię to maż chce Bartosza a nie Bartłomieja... bo Bartek jest od bartosza a nie bartlomieja.... yyyyy...
Filipa to na starcie skreslił...
Więc poki co będzie walka
Bartosz kontra Bartłomiej...

Zjadlam łososia ze szpinakiem i ziemniakami.. aaaale pychota... a potem trufle :)
Ze smyka rzeczy bardzo tracily forme po praniu i sie mechacily. Nigdy sama tam nie kupowałam. Tylko rzeczy z prezentów ale po kilku praniach porozciagane bardzo. A izywalam tylko 1000 lub 800 obrotow/ minutę
Ja wczoraj patrzyłam na ten sklep bo był tu polecany ale dla mnie tam jest drogo, a w smyku są wyprzedaże więc wolę jakościowo lepsze rzeczy(pewnie nie wszystkie, ale sklep pewniejszy)
 
Przypomnialo mi die cos takiego szalona. -jak masz na imie chlopczyku?-baltek
- bartek od bartosza czy bartlomieja?
- od baltazara
Ze smyka rzeczy bardzo tracily forme po praniu i sie mechacily. Nigdy sama tam nie kupowałam. Tylko rzeczy z prezentów ale po kilku praniach porozciagane bardzo. A izywalam tylko 1000 lub 800 obrotow/ minutę
Co do smyka to zależy chyba od ubranka. Często kupowałam i nadal kupuję tam bluzeczki i nigdy się z nimi nic nie działo. A obroty na 1200/1600 :D
 
Mewa przykre, ze tak skonczyl sie wyjazd corki. Ale dobrze, ze ja zabraliście i bym nie zostawiała tego tak. Napewno opisała sytuacje. To nie jest ok. @mama a co to za sklep, przypomnisz? Bardzo nie fajnie. Oby paczka przyszla bez stresu. Ja smyka tylko online. Ale juz dawno nie zamawialam. Bo za duzo mam.
 
Jeszcze ja muszę w to uwierzyć i będzie sukces [emoji6] On doszedł do tego na szczęście, że tylko mnie naprawdę kocha. Nie walczył, bo stwierdził, że jest dupkiem i egoistą i będę szczęśliwsza bez niego. Ale ja doszłam do tego, że nie będę.
Po tym poronieniu w zeszłym roku i ja byłam okropną żoną i on mężem... Każde z nas strasznie to przeżyło, ale osobno. Nie razem. I zupełnie się oddaliliśmy od siebie. Oczywiście to on dał ciała i okazał się egoistą i dużym dzieckiem, ale dopiero teraz uczymy się ze sobą rozmawiać o tym czego obydwoje potrzebujemy. Wychodzi na to, że nie potrafiliśmy tego nigdy robić.
Najważniejsze, że teraz rozmawiacie. Czasami zdrada umacnia związek, trzymam kciuki, żeby u Was tak było
Dałaś mu dwójkę dzieci, nie wyrzucilas z domu jzk się dowiedzialas o zdradzie, dajesz mu kolejną szanse... Lepszej żony nie mógł sobie wymarzyć!
Tylko w tej walce o Was, nie zapomnij o sobie
 
Przypomnialo mi die cos takiego szalona. -jak masz na imie chlopczyku?-baltek
- bartek od bartosza czy bartlomieja?
- od baltazara
Ze smyka rzeczy bardzo tracily forme po praniu i sie mechacily. Nigdy sama tam nie kupowałam. Tylko rzeczy z prezentów ale po kilku praniach porozciagane bardzo. A izywalam tylko 1000 lub 800 obrotow/ minutę
Tylko 1000? :D ja nie wiruje na wiecej niz 600, bo sie wlasnie wszystko wyciaga, nie mowiac o tym ze wyglada jak psu z gardla :p dluzej schnie-trudno ale z rozprasowaniem bylo latwiej, a teraz juz bez :p
 
Tak, szalona też miała tych godzin nastukanych a suma sumarum zaliczyła dwa porody, bo skończyło się cesarka. Więc w ogóle medal :)
No innej opcji nie ma. Urodzić trzeba w jakikolwiek sposób ;) pozostaje mieć nadzieję na w miarę ludzki, jak najszybszy poród, zakończony widokiem zdrowego dziecia :)
Szczerze to chcialam umrzeć....pogodzona bylam z tym..
Ja nie chcialam miec dzieci po tym... traume mam do teraz..dlatego ciesze sie ze cc mnie czeka..i jest taka opcja


Wrocilam z przedszkola... w krzyzu mnie boli...i padam... jestem wycienczona
 
Bodziaki ze smyka też nie były moimi ulubionymi. Wyciągały się właśnie przy szyi i całe ramiona na wierzchu... Zawsze wolałam bodziaki, które miały górę na zatrzaski. Ale mimo to kupiłam i tak teraz znowu 5-pak bodziaków w Smyku, bo jak są przecenione mocno, to się opłaca.
 
reklama
Szczerze to chcialam umrzeć....pogodzona bylam z tym..
Ja nie chcialam miec dzieci po tym... traume mam do teraz..dlatego ciesze sie ze cc mnie czeka..i jest taka opcja


Wrocilam z przedszkola... w krzyzu mnie boli...i padam... jestem wycienczona
Rozumiem to świetnie. Mi jakby ktoś dał pistolet podczas porodu, to bym bez wahania strzeliła sobie w głowę... I teraz też jestem przeszczęśliwa, że będę mieć cc. Bez tej gwarancji bałam się w ogóle seks uprawiać.
 
Do góry